Polsat Jim Jam z dużą widownią, a wkrótce z reklamami

MN 20/04/2010
Polsat JimJam
 Od maja kanał dziecięcy Polsat Jim Jam, który nadaje od listopada 2009 roku, startuje ze sprzedażą czasu reklamowego i akcji specjalnych. Stacja cieszy się dużą popularnością, bowiem zajęła trzecie miejsce wśród widzów odbierających telewizję kablową lub satelitarną, a w ciągu dwóch ostatnich miesięcy zdobyła 15,6% udziału w widowni kanałów dziecięcych (dzieci 4-9, AGB NMR).

Polsat Jim Jam będzie reprezentowany przez dom sprzedaży At Media w sprzedaży cennikowej oraz pakietach gwarantowanej widowni: At Max, At Max Kids, At Kids. At Media rozpoczyna także oferowanie powierzchni reklamowej oraz akcji specjalnych witryny jimjam.tv.

W Polsce stacja jest dostępna w ofercie wybranych sieci kablowych oraz na platformie Cyfrowy Polsat. Polsat Jim Jam jest kanałem telewizyjnym przeznaczonym dla dzieci w wieku przedszkolnym (w wieku od roku do 6 lat) oraz ich rodziców i opiekunów. Stanowi wspaniałą pomoc dla osób wychowujących dzieci.
 

Komentarze

 • pawel
  #1 pawel dnia 20-04-2010 16:04
  Brawo dla 1pjj
 • Poland
  #2 Poland dnia 20-04-2010 18:58
  A kiedy produkcje własne na Polsat Jim Jamie ?

  cyfrowy maniak za @redakcja: Miejmy nadzieję, że od maja, gdy ruszy emisja reklam. Wtedy sygnał międzynarodowego JimJam'a będzie jakoś przerywany na okienka reklamowe lub, co bardziej prawdopodobne, emisja będzie całkowicie z Polski, a ramówka będzie mogła być już bardziej lokalna.
 • Bart
  #3 Bart dnia 21-04-2010 23:58
  Wysoka oglądalność wynika z dostępności kanału już od pakietu MINI, ale to dobrze że kanał jest tak szeroko dostępny :-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.