Charytatywny Turniej Gwiazd na Polsat Warsaw Open

MN 20/05/2010
Polsat
 Dzisiaj, podczas Polsat Warsaw Open, rozegrany zostanie Turniej Gwiazd o Puchar Prezesa Fundacji Polsat r11; Małgorzaty Żak. Do rywalizacji staną gwiazdy i znane osobowości, których pasją jest gra w tenisa. Turniej Gwiazd odbywa się od kliku lat i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Jest to świetna okazja, żeby w nietypowej roli zobaczyć znanych artystów, aktorów, piosenkarzy, polityków i biznesmenów. To szczególna sytuacja, gdy o sukcesie nie decyduje marka samochodu, główna czy drugoplanowa rola w filmie lub poparcie w sondażach r11; tenis wyrównuje szanse. To także niepowtarzalna okazja, by z ludĹşmi znanymi z gazet czy z ekranu telewizyjnego można było porozmawiać, zdobyć autograf lub może nawet odbić kilka piłek.

Turniej Gwiazd o Puchar Prezesa Fundacji Polsat to nie tylko zabawa, ale również szczytny cel, czyli pamięć o najbardziej potrzebujących r11; chorych dzieciach. Podczas turnieju odbędzie się bowiem aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat. Przedmioty na aukcję przekażą zawodniczki biorące udział w Polsat Warsaw Open.

Na kortach warszawskiej Legii zobaczymy:
r6; Henryka Sawkę,
r6; Roberta Rozmusa,
r6; Karola Strasburgera,
r6; Tomasza Stockingera,
r6; Piotra Cyrwusa,
r6; Mariusza Czerkawskiego,
r6; Macieja Dowbora,
r6; Roberta Janowskiego,
r6; Michała Milowicza,
r6; Krzysztofa Respondka,
r6; Janusza Zaorskiego,
r6; Grzegorza Poloczka,
r6; Maurycego Polaskiego,
r6; Łukasza Pietscha,
r6; Leszka Malinowskiego,
r6; Dariusza Kamysa,
r6; Krzysztofa Hanke,
r6; Piotra Gąsowskiego.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.