"Wzór" znowu w niedzielne wieczory w Polsacie

MN 15/06/2010
Polsat
 Do niedzielnego pasma sensacyjnego Telewizji Polsat powraca amerykański dramat kryminalny rWzórr1;, który wiosną emitowano w soboty o 17:45 (teraz pojawi się tam serial rOrły z Bostonur1;). Od 20 czerwca w każdą niedzielę o godz. 21:00 stacja będzie pokazywać premierowe odcinki czwartego sezonu rWzorur1;.

Serial dowodzi, że matematyczne działania na kilku niewiadomych są też niezwykle przydatne w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Matematykę wykorzystujemy każdego dnia w codziennym życiu. W serialu rWzórr1; po raz pierwszy zastosowano ją także w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. I nie chodzi wyłącznie o przewidywanie nowego miejsca zbrodni, ale o znalezienie wspólnego mianownika wszystkich tych miejsc i różnorodnych spraw. Stosując wzory matematyczne można uprzedzić zachowania ludzi r11; nawet tak szalonych i nieobliczalnych, jak seryjni mordercy. Sytuacje opisane w tym serialu wydarzyły się naprawdę.

rWzórr1; opowiada o agencie FBI (Rob Morrow), który poprosił swojego młodszego brata, a przy okazji geniusza matematycznego (David Krumholtz), aby pomagał jego drużynie rozwiązywać szczególnie trudne zagadki kryminalne w Los Angeles.


Komentarze

  • 1236
    #1 nin dnia 15-06-2010 16:38
    Spoko serial. Nawet zawieszę oko na nim. Niestety zostanie otoczony przez powtórki CSI Miami i powtórki Kości.
    Lipnie to pomyśleli. Mogli by na wakacja zapodać jakiś serial 13-sto odcinkowy. Jest takich parę propozycji na rynku i to premierowych. Nieemitowanych w żadnej telewizji ani w żadnym Wodzie czy PePeFau.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.