"Świat według Kiepskich": nowe odcinki od września w Polsacie

MN 25/08/2010
Polsat
 Jesienią na antenę Telewizji Polsat wracają premierowe epizody Kiepskich. Już we wrześniu na wszystkich miłośników serialu rŚwiat według Kiepskichr1; czekają zupełnie nowe, zwariowane przygody mieszkańców ul. Ćwiartki ¾.

Scenarzyści ponownie puścili wodze fantazji. Nowe odcinki serialu będą obfitować w historie nie z tej ziemi, a szalony duet Ferdek i PaĹşdzioch z pewnością rozśmieszy widzów do łez. W nowych odcinkach pojawi się tajemnicza ciotka Maria, przez którą Ferdynand przeżyje traumatyczne chwile. Ujrzymy także zmagania Halinki, która postanowi zgubić zbędne kilogramy, a w jednym z odcinków Ferdek zostanie mianowany przez Prezesa Kozłowskiego na głównego trenera osiedlowej drużyny piłkarskiej.

Nie sposób zapowiedzieć wszystkich przygód mieszkańców Ćwiartki ¾. Ferdynand po raz kolejny będzie próbował odmienić swój los. Pomoże mu w tym najnowszy wynalazek PaĹşdziocha, dzięki któremu wybierze się w podróż w czasie. Czy ta podróż odmieni życie Ferdka i Halinki?

W nowych odcinkach nie zabraknie specyficznego poczucia humoru, groteskowych sytuacji oraz zaskakujących zwrotów akcji. Na planie najnowszej serii pojawią się niezmiennie: Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Ryszard Kotys (PaĹşdzioch), Basia Mularczyk (Mariolka Kiepska) oraz Renata Pałys (PaĹşdziochowa). Obok nich wystąpi gościnnie wielu znakomitych aktorów, m.in. Marcin Dorociński, Piotr Gąsowski, Krzysztof Ibisz, Michał Koterski. Zofia Czerwińska (Malinowska), Joanna Kurowska (Grażyna), Bohdan Smoleń (Listonosz), Henryk Gołębiowski (Tajson) czy Jerzy Cnota (Emeryt).

Nowe odcinki będzie można oglądać na antenie Telewizji Polsat od 8 września w każdą środę o godzinie 20:00.
  

Komentarze

 • 1239
  #1 DjTomy dnia 25-08-2010 19:57
  Nie mogę się już doczekać nowych odcinków icon_smile Z zapowiedzi wynika że będzie się działo icon_green
 • 1514
  #2 Direct dnia 26-08-2010 09:30
  Dali by sobie już spokój z tym serialem - bo te nowe odcinki to jak kopanie dawno zmarłego trupa.
 • 1123
  #3 Logan dnia 26-08-2010 12:46
  Ten serial się już dawno wypalił. Oglądalność zresztą coraz bardziej spada. To chyba już ostatni sitcom w polskiej telewizji
 • 1175
  #4 lukasz20 dnia 26-08-2010 17:31
  Jak oglądałem powtórki Mamusiek to wydawały mi się ciekawsze od kiepskich a były tylko dwa sezony tego serialu. 1pol powinien pomyśleć o jakimś nowym serialu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.