Aktorzy "Ludzi Chudego" inaugurują akcję Znicz

MN 29/10/2010
Polsat
 Tegoroczną akcję rZniczr1; zainaugurują popularni aktorzy Cezary Ĺťak i Piotr Pręgowski. Obaj grają główne rolę w policyjnym serialu rLudzie Chudegor1;, który od września w niedzielne wieczory pokazuje Telewizja Polsat. Cezary Ĺťak (serialowy komisarz Tadeusz Chudziszewski) i Piotr Pręgowski (podkomisarz Marian Kociński), wraz ze stołecznymi policjantami, będą pouczać kierowców w piątkowe popołudnie na trasie wylotowej na Gdańsk.

r11; Będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli będzie to takie pouczanie na wesoło, choć oczywiście na serio. Postaramy się, aby kierowcy, których spotkamy zapamiętali, że najważniejsze jest, by bezpiecznie dojechać do celu r11; zdradza Piotr Pręgowski.

Policyjna akcja rZniczr1;, jak co roku, będzie ukierunkowana na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach w czasie wzmożonego, świątecznego ruchu. r11; Ciągle mam wrażenie, że ludzie mają taką lekkość bytu, a taka prewencyjna akcja ma im uświadomić, że nie warto bezsensownie ryzykować życiem. Może dzięki takim działaniom uda się ustrzec od niebezpiecznej jazdy i wypadków choć parę osób r11; tak powody swojego zaangażowania w akcję wyjaśnia Piotr Pręgowski.


Piotr Pręgowski, Cezary Ĺťak, Marian Dziędziel i Michał Ĺťurawski
(foto: Polsat/Wellman)


Spotkanie z Cezarym Ĺťakiem i Piotrem Pręgowskim może być dla kierowców sporą niespodzianką, tym bardziej, że obydwaj będą przebrani w policyjne mundury. r11; Mandatów nie będziemy jednak dawać r11; śmieje się Piotr Pręgowski. r11; Co najwyżej autografy, jeżeli ktoś zechce. Prywatnie bywam krnąbrnym kierowcą, ale moje przewinienia to zazwyczaj wpadki w miejscach gdzie obowiązują drastyczne ograniczenia prędkości do 40 czy do 20 km/h. Zdarza mi się przejechać taki odcinek nieco szybciej, ale mandaty zawsze przyjmuję z pokorą i nie dyskutuję z policjantami r11; dodaje.

W tegorocznej akcji rZnicz" która potrwa od 29 paĹşdziernika do 2 listopada, będzie uczestniczyć 10 tys. policjantów. Na drogach będą sprawdzać trzeĹşwość kierowców, stan techniczny aut i sposób przewożenia dzieci. Policjanci zapewnią również bezpieczeństwo w okolicach cmentarzy.


Komentarze

  • 1254
    #1 KM dnia 29-10-2010 16:45
    Będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym(...)

    Oczywiście, to wspaniała promocja serialu : )

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.