Gawryluk znów w Polsacie?

MN 05/03/2007
Polsat
 Jak informuje Dziennik, Dorota Gawryluk, dotychczasowa prezenterka Wiadomości telewizyjnej Jedynki, ma szansę powrócić Telewizji Polsat. Według nieoficjalnych informacji propozycję pracy złożył dziennikarce sam Zygmunt Solorz.

Być może Dorota Gawryluk, która swojego czasu przeszła z Polsatu do Telewizji Polskiej, ponownie powróci do słonecznej telewizji. Na razie Gawryluk nie chce mówić o swoich planach. Przed odejściem do TVP, na jesieni 2004 roku, Gawryluk była w Polsacie szefem publicystyki. Wcześniej prowadziła główny polsatowski dziennik Informacje, była też jego wiceszefem.

- Od środy nie ma mnie na antenie. Uważam, że nie jest możliwe robienie dobrego dziennika dzisiaj, w tej sytuacji. Nie ma z kim, nie ma jak, nie ma gwarancji, że to będzie dobry program - powiedziała Gawryluk. Dziennikarka zapytana o to, czy jej miesięczny urlop może się przedłużyć i czy rozważa odejście z TVP - odpowiada: - Tak, mój urlop oznacza możliwość rozstania się z TVP.Dodała, że ponieważ z telewizją związana jest kontraktem, a nie etatem, w trakcie telewizyjnego urlopu nadal będzie prowadziła audycje w Polskim Radiu.


Źródło: media2.pl, wirtualnemdia.pl
 

Komentarze

  • 18
    #1 Kamil2 dnia 08-04-2007 11:27
    Moim zdaniem Gawryluk nie wróci do Polsatu, ale czas pokaże!
  • 18
    #2 Kamil2 dnia 16-04-2007 16:03
    Dziennikarka chyba nie jest nie wiadomo jak dobra, bo tak to 'wyciągnął by do niej rękę' TVN, albo chociaż TVN24.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.