Trwają zdjęcia do II serii "Ludzi Chudego" (foto)

MN 24/01/2011
Polsat
 W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu rLudzie Chudegor1;. Potrwają do 13 kwietnia i w większości będą realizowane na warszawskiej Pradze. W drugiej serii pojawią się nowe wątki r11; nocne wyścigi, psychopatyczni i niebezpieczni mordercy, spektakularne pomyłkowe porwania, żywy udający umarłego, mężczyzna udający kobietę, policjantka udająca prostytutkę.

Na widzów czekają ponadto siatki przestępcze o międzynarodowych powiązaniach zahaczających o komisariat na Pradze. Pojawią się także wątki miłosne, zaskakujące również samych bohaterów, a także nowe postaci mówiące po niemiecku, rosyjsku, rumuńsku ir30; łacinie. W II serii zobaczymy również rmamusię Marianar1;, w którą wcieliła się Elżbieta Karkoszka.


Maciej Wierzbicki i Piotr Pręgowski


Antoni Królikowski i Paulina Chapko


Ekipa będzie realizowała serial w większości w tych samych obiektach zdjęciowych. Zmieni się jedynie komisariat. Nowe miejsce pracy policjantów, w całości na potrzeby serialu, powstanie w Józefosławiu, w Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Zmienił się również reżyser. Wojciecha Adamczyka zastąpił Maciej Wojtyszko.


Waldemar Barwiński, Maciej Wojtyszko, Michał Ĺťurawski i Cezary Ĺťak


Paulina Chapko, Antoni Królikowski i Edyta Olszówka


rLudzie Chudegor1; r11; seria II:
r6 ilość odcinków r11; 13,
r6 początek zdjęć r11; 19 stycznia 2011,
r6 planowany koniec zdjęć r11; 13 kwietnia 2011,
r6 plenery i obiekty zdjęciowe r11; Józefosław, ulice i kamienice warszawskiej Pragi i inne,
r6 producent r11; Studio A dla Telewizji Polsat,
r6 reżyseria r11; Maciej Wojtyszko.

rLudzie Chudegor1; to serial komediowy z Cezarym Ĺťakiem, Piotrem Pręgowskim i Michałem Ĺťurawskim w rolach głównych. W pierwszej serii zobaczyliśmy również: Dorotę Segdę, Mariana Dziędziela, Edytę Olszówkę, Annę Cieślak, Annę Samusionek, Piotra Zelta, Jacka Braciaka i innych. Wszyscy ci aktorzy i ich bohaterowie pojawią się także w drugiej serii.


Reżyser Maciej Wojtyszko


Edyta Olszówka, Elżbieta Karkoszka i Piotr Pręgowski


rLudzie Chudegor1; są serialem o grupie policjantów, których trapi notoryczny pech. Niefortunne zbiegi okoliczności rzucają trójkę głównych bohaterów w sytuacje, których często sami nie potrafią rozwiązać. Większość czasu zajmuje im ukrywanie tego, co sami zepsuli. Pierwowzorem rLudzi Chudegor1; jest serial rLos Hombres de Pacor1; na licencji Imachina International Sales. Serial na zlecenie Telewizji Polsat produkuje Studio A. Pierwszy sezon serialu o perypetiach pechowych policjantów emitowany w niedzielę o 20:00 przyciągał średnio 2 mln 400 tys. widzów. Dało to Polsatowi udział w grupie 16-49 na poziomie 18,8% (dane: Nielsen Audience Measurement).


Waldemar Barwiński, Paulina Chapko i Piotr Zelt


Anna Cieślak
(wszystkie foto: Polsat)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.