Wiosna w Polsacie

MN 07/02/2011
Polsat
 Wiosną razem z Polsatem już po raz trzeci zameldujemy się w rHotelu 52r1;, wybierzemy się do Zakopanego, by zobaczyć rSzpilki na Giewoncier1;. Będziemy podążać za rLinią życiar1;, by wreszcie przekonać się, że liczy się rTylko muzykar1;. Goszcząc u Kiepskich przywitamy Waldusia, ponownie przeżyjemy rPierwszą miłośćr1; i nie unikniemy rozwiązywania rTrudnych sprawr1;.

Zostaniemy też przyjęci do rKobiecego Klubu Zbrodnir1;, w którym będziemy rzucać rKośćmir1;, po to, by przeniknąć do świata mrocznych spraw kryminalnych rCSI Miamir1; i rNowego Jorkur1;. Z opresji wybawi nas Hancock (Will Smith), a po Nowym Jorku oprowadzi kosmita Dave (Edie Murphy).

rTylko muzyka. Must be the musicr1; to nowe muzyczne talent show, w którym już w marcu zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów. Z pewnością spróbują zaskoczyć nas swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami. W ośmiu precastingach, w których wzięło udział około 10 tys. ludzi, producenci wybrali 180 najlepszych. To właśnie ich będzie można zobaczyć w pięciu castingowych odcinkach programu. Do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się około 30 uczestników. W półfinałach jurorzy nadal będą oceniać wykonawców, ale ostateczną decyzję, kto wystąpi w finale podejmą już widzowie w głosowaniu SMS-owym. Po raz pierwszy w historii talent show, uczestnicy będą mogli stać się również popularni w Internecie, a to dzięki najpopularniejszemu na świecie portalowi społecznościowemu, czyli Facebookowi, na którym będzie można obejrzeć wszystkie wykonywane w programie piosenki. Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011. Program powstaje na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów. W jury rTylko muzyka. Must be the musicr1; zobaczymy osobowości, dla których muzyka jest życiową pasją: Korę, Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę oraz Wojtka rŁozor1;, Łozowskiego (Afromental). Program poprowadzą Paulina Sykut i Maciek Rock. Producentem i reżyserem programu jest Jan Kępiński (Intergalactic). Show rTylko muzyka. Must be the musicr1; będzie można oglądać przez 10 kolejnych sobót o 20:00, począwszy od 5 marca.

Wielkie miłości, zarówno te niewinne, jak i te zakazane, dramaty oraz radości przeżyjemy z bohaterami nowego serialu obyczajowego rLinia życiar1;. Scenarzyści zabiorą nas tym razem do przepięknego Trójmiasta, gdzie będziemy śledzić losy czterech wielopokoleniowych rodzin. rLinia życiar1; to najnowszy serial obyczajowy Telewizji Polsat. Opisuje historię czterech silnie powiązanych ze sobą rodzin. Łączą ich nie tylko koligacje rodzinne, ale i wielkie interesy, miłości, zdrady, tajemnice i... nienawiść. Środowisko biznesmenów, lekarzy, restauratorów oraz barwny świat osadzony w salonie piękności daje początek wątkom opowiadania, które będą rozwijać się w obrębie trzech pokoleń: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców. Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), młoda lekarka, która niedawno wróciła ze Szwecji. Jej życiowe perypetie będą stanowić główną oś serialu. W rLinii życiar1; zobaczymy znanych polskich aktorów, m.in.: Beatę Ścibakównę, Annę Samusionek, Małgorzatę Potocką, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazurę, Aleksandrę WoĹşniak i Jana Monczkę. Producentem serialu jest firma Bogota Film Michała Kwiecińskiego. Reżyserii podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. rLinia życiar1; zadebiutuje na antenie Polsatu 7 marca i będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30.

Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy r11; to wszystko czeka na wiernych widzów w drugim sezonie rSzpilek na Giewoncier1; r11; serialu, który okazał się hitem ostatniej jesieni. Po fantastycznym sukcesie, na antenę Telewizji Polsat wraca serial rSzpilki na Giewoncier1; z niepokorną Ewą Drawską (w tej roli niezrównana Magdalena Schejbal). Wraz z nią w drugim sezonie serialu zobaczymy dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego NiedĹşwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa). Ponownie zobaczymy rasową góralkę Anielę (Małgorzata Pieczyńska), ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska) i przebiegłą Elizę (Iza Kuna). W tym sezonie, w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, m.in. Michał r11; brat tragicznie zmarłego Jędrka, w tej roli zobaczymy Pawła Królikowskiego. Jędrek to prawdziwy lover boy r11; kocha wszystkie kobiety i na żadną nie może się zdecydować. Która tak naprawdę skradnie jego serce? Do zakopiańskiego biura reklamy dołączy nowa ambitna pracownica, Marta (Katarzyna Maciąg). Na Krupówkach pojawi się NiedĹşwiedzica Zosia, którą zagra Ilona Ostrowska. rSzpilki na Giewoncier1; produkuje Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego, a reżyserują Robert Wichrowski oraz Filip Zylber. Premierowe odcinki drugiego sezonu będzie można śledzić w każdy czwartek o godz. 22:00, począwszy od 24 lutego.

Po raz trzeci otworzą się drzwi luksusowego rHotelu 52r1;, w którym przeplatają się miłosne historie i kryminalne dramaty. Zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy rozgrywające się w zamkniętych apartamentach, nie pozwalają personelowi odetchnąć. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon rHotelu 52r1;, zdobył sobie wierną, wielomilionową widownię. W trzeciej serii poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Doroty (Olga BołądĹş) i Tomka (Marcin Bosak). Zobaczymy również, jak rozwijać się będzie związek Iwony (Magdalena Cielecka) i Michała (Rafał Królikowski). W hotelu zamelduje się matka Iwony (Sławomira Łozińska), a zarazem babcia Igora. Igor (Kamil Kula) postanowi odnaleĹşć ojca (w tej roli Marek Bukowski), którego nigdy nie poznał. Ten sezon rHotelu 52r1; rozbuduje również wątki bohaterów, którzy dotąd pozostawali na drugim planie. Niepoprawna romantyczka Marta (Magdalena Lamparska) odkryje, że jej rdrugą połówkąr1; jest nie kto inny jak Kuba (Paweł Tomaszewski). Tradycyjnie w rHotelu 52r1; zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy, m.in.: Stefano Terazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską i Piotra Roguckiego. W rolach obsługi hotelowej znów będziemy oglądać: Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Pawła Tomaszewskiego, Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską i Magdalenę Kumorek. Producentem rHotelu 52r1; jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, podobnie jak w poprzednich sezonach r11; Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski. rHotel 52r1; emitowany będzie w każdy czwartek o godz. 21:00. Pierwszy odcinek trzeciej serii widzowie będą mogli obejrzeć już 24 lutego.

Najbliższy sezon rŚwiata według Kiepskichr1; zaskoczy nas powrotem Waldusia. Synek Ferdka przywiezie z Ameryki nie walizkę dolarów, ale... żonę! Nowe przygody bohaterów rŚwiata według Kiepskichr1; z pewnością ucieszą wielbicieli sitcomu obecnego na naszej antenie od 12 lat. Gdy wyobraĹşnia nie zna granic, a prawa fizyki i logiki przestają istnieć, najśmieszniejsza w Polsce grupa sąsiedzka znów może stanąć do walki o lepsze jutro. Tym bardziej, że po sześciu latach podróżowania po świecie, do kamienicy powróci syn Ferdka i Halinki r11; Walduś (Bartosz Ĺťukowski). Walduś będzie teraz innym człowiekiem. Może nie stał się światowcem, ale niejedno już widział. Ma własne zdanie i stara się je przeforsować a co najważniejsze nie mieszka już z rodziną. W nowej serii nie zabraknie oczywiście odtwórców głównych ról: Ferdka (Andrzej Grabowski), jego żony Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka), ich córki Mariolki (Barbara Mularczyk), PaĹşdziochów (Ryszard Kotys i Renata Pałys), Boczka (Dariusz Gnatowski), czy listonosza (Bohdan Smoleń). W szalonych przygodach udział wezmą także gościnnie: Zofia Czerwińska, Anna Ilczuk, Piotr Gąsowski, Krzysztof Dracz, Lech Dybli oraz Michał Koterski. Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki rŚwiata według Kiepskichr1; będzie można śledzić w każdą środę, od 2 marca o godz. 20:00.

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki seriali rDlaczego ja?r1;, rMalanowski i partnerzyr1; oraz nową propozycję r11; rTrudne sprawyr1;. rTrudne sprawyr1; to poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o niecodziennych problemach i tajemnicach ludzi żyjących obok nas. W serialu poznamy m.in. historię nauczyciela podrywającego swoje uczennice, surogatki, walczącej o swoje nienarodzone dziecko, czy zdradzanego męża. Widzowie zobaczą także nowe odcinki znanego już serialu paradokumentalnego rDlaczego ja?r1; Wśród różnych ludzkich historii zobaczymy m.in. ojca, którego syn okazuje się gejem, 16-latka, któremu rodzi się dziecko, czy wdowę, która w spadku po mężu otrzymuje nieślubną córkę. W serialu rMalanowski i partnerzyr1; detektywi znów podejmą się rozwiązywania ludzkich problemów, ścigania przestępców i odnajdywania zaginionych osób. Producentem seriali rDlaczego ja?r1; i rTrudne sprawyr1; jest firma Takomedia, zaś rMalanowskiego i partnerówr1; r11; Constantin Entertainment. Premierowe odcinki rDlaczego ja?r1; będzie można zobaczyć od 28 lutego o godz. 17:00, od poniedziałku do piątku. rTrudne sprawyr1; zadebiutują 1 marca o godz. 14:45. Tego samego dnia wystartuje kolejny sezon serialu rMalanowski i partnerzyr1;.

Wiosną 2011 Telewizja Polsat zaprasza również na kontynuacje kochanych przez widzów polskich seriali: rDaleko od noszy 2r1; (premiera 5 marca o godz. 19:30) i rPierwszą miłośćr1;.

Na czwartkową noc przygotowano natomiast mroczny serial kryminalny rKobiecy Klub Zbrodnir1;, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych thrillerów Jamesa Pattersona. rKobiecy Klub Zbrodnir1; to dramat kryminalny, w którym prym wiodą cztery profesjonalistki: inspektor z wydziału zabójstw, lekarz sądowy, prokurator i reporter śledczy. Tworzą nieformalną grupę dochodzeniową, która potrafi rozwikłać nawet najtrudniejsze zagadki przestępczego światka San Francisco. W serialu zobaczymy Angie Hormon, Laurę Harris, Paulę Newsome i Aubrey Dolar. rKobiecy Klub Zbrodnir1; zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat 3 marca. Serial będzie emitowany w czwartki o godzinie 23:00.

Na antenę powrócą także hity stacji, czyli zagraniczne seriale kryminalne. W rCSI: Kryminalne zagadki Miamir1; już po raz ósmy Horatio Caine i jego ekipa będą rozwiązywać zagadki pozornie nie do rozwiązania. Kontynuacja premierowego 8. sezonu od 27 lutego o godz. 20:00. Mroczne zaułki Nowego Jorku (rCSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorkur1;) znów będzie penetrować doskonała para detektywów Mac (nominowany do Oscara Gary Sinise) i Stella (nominowana do nagrody Emmy Melina Kanakaredes). Kontynuacja premierowego 6. sezonu od 24 lutego o godz. 20:00. Nawet najdrobniejszy szczegół nie umknie niesamowitej antropolog dr Brennan z serialu rKościr1; (kontynuacja premierowego 5. sezonu od 27 lutego o godz. 22:00).

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. familijną komedię science fiction rMów mi Daver1; (Eddie Murphy i Elizabeth Banks), rFantastyczną czwórkęr1;, rTotalny kataklizmr1;, rNie zadzieraj z fryzjeremr1; (w rolę izraelskiego komandosa, który zostaje stylistą fryzur w Nowym Jorku wcielił się Adam Sandler), czy rHancockar1; (Will Smith jako niepopularny super bohater).

Telewizja Polsat także tej wiosny nie zapomniała o wiernych kibicach sportowych. Od 11 marca zaprasza na relację z pierwszego weekendu Grand Prix Formuły 1 oraz kolejne mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. Formuła 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi na świecie, które stacja pokazuje nieprzerwanie od 2007 roku. Już 16 lutego po zimowej przerwie na antenę Polsatu wraca piłkarska Liga Mistrzów. Rozpoczyna się runda playr11;off, w której nie ma już miejsca na kalkulowanie. Każda z szesnatsu pozostałych drużyn musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby móc znaleĹşć się w wymarzonym finale, który w tym roku rozegrany zostanie 28 maja w świątyni futbolu na londyńskim Wembley. Zespoły uczestniczące w 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA w sumie mają na koncie 30 triumfów w Pucharze Europy Mistrzów Krajowych. To oznacza, że walka o grę w finale na Wembley będzie wyjątkowo zacięta i emocjonująca. Transmisje rozpoczną się od starcia Arsenalu Londyn z Barceloną. Spotkanie obu zespołów będzie znakomita okazją do rewanżu Kanonierów, którzy w poprzednim sezonie odpadli z dalszej rywalizacji właśnie po starciu z Leo Messim i jego drużyną. Tydzień póĹşniej na San Siro dojdzie do innego rewanżu, również za poprzedni sezon. Inter Mediolan gościć będzie Bayern Monachium czyli zespół który uległ mistrzom Włoch w ubiegłorocznym finale Ligi Mistrzów. Emocje mistrzowskie zapewnione.
    

Komentarze

 • 472
  #1 Jarek dnia 07-02-2011 18:47
  Niestety F1 bez Roberta icon_cry(
 • 1730
  #2 leonnik6 dnia 07-02-2011 18:54
  Szkoda że bez Roberta ale F1 i tak trzeba będzie popatrzeć ja liczę na powrót Roberta w następnym sezonie.

  Mam nadzieję że Arsenal - Barcelona pokażą w Polsacie i Polsacie HD.

  Wiosna zapowiada się bardzo ciekawie .
 • 1832
  #3 darakso dnia 07-02-2011 19:04
  Teraz będzie weryfikacja ile jest fanów F1 a ilu oglądało tylko dla Kubicy . Prawdę mówiąc to F1 poza startem jest nudna icon_smile
 • 1
  #4 MN dnia 07-02-2011 19:18
  To ja tak streszczę, że Polsat zmienił tytuł swojego show na "Tylko muzyka. Must be the music" (odwrócił kolejność członów w nazwie). A "Trudne sprawy" będą mieć trochę dziwną godzinę nadawania, czyli 14:45. Po opisie wnoszę, że to będzie drugie "Dlaczego ja?", a na dodatek oba seriale mają tego samego producenta, czyli Takomedia icon_smile.
 • 387
  #5 nieustraszony dnia 07-02-2011 19:41
  Nie zła ramówka oby dala sukces
 • 387
  #6 nieustraszony dnia 07-02-2011 22:35
  a co z serialem Ludzie Chudego?
 • 1
  #7 MN dnia 08-02-2011 11:39
  Skoro nie ma go w ramówce wiosennej, to pojawi się raczej dopiero jesienią.
 • 1631
  #8 migacz5 dnia 08-02-2011 13:07
  TVN ciut lepiej wypada, ale dużo pozycji także w Polsacie będe oglądał... Pozdrawiam
 • 1730
  #9 leonnik6 dnia 08-02-2011 21:36
  ja oglądnę:

  Szpilki na giewoncie
  Hotel 52
  Świat według Kiepskich
  Dlaczego ja?
  Malanowskiego
  i inne lubie takie seriale

  prawe wszystko jak bede miał czas będę oglądał również LM i F1 nie przegapię w HD

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.