Finał Ligi Mistrzyń w siatkówce w Polsacie Sport Extra

Krzysiek_46 18/03/2011
Kanały Polsat Sport
 W sobotę i niedzielę odbywać się będzie finałowy turniej siatkarskiej Ligi Mistrzyń, w którym wezmą udział zespoły: Rabita Baku, Scavolini Pesaro, Fenerbahce Acibadem Istanbul oraz VakifGunnesTTelekom Istanbul. Finałowe mecze zostaną rozegrane w Stambule. Transmisje na żywo ze wszystkich spotkań można będzie śledzić w Polsacie Sport Extra.

W Stambule zabraknie polskich zespołów. Na pocieszenie, w finałowych meczach zagrają dwie polskie gwiazdy r11; Małgorzata Glinka-Mogentale (VakifGunes TTelekom Istanbul) oraz Katarzyna Skowrońska-Dolata. Gospodarzem tego turnieju jest Fenerbahce Acibadem, którego czołową zawodniczką jest właśnie Skowrońska-Dolata. W pierwszym półfinale turnieju Rabita Baku zagra z utytułowaną włoską drużyną Scavolini Pesaro, natomiast w drugim półfinale FenerbahceAcibadem Istanbul zmierzy się z VakifGunnesTTelekom Istanbul. Obie drużyny grały ze sobą w lidze tureckiej. Górą było jednak FenerbahceAcibadem Istanbul, które zwyciężyło dwukrotnie.

Skowrońska-Dolata i Glinka-Mogentale nie wygrały jeszcze Ligi Mistrzyń. Przed trzema laty jednak już spotkały się w Final Four. W meczu o trzecie miejsce Asystel Novara (Skowrońska-Dolata) zwyciężył z Grupo 2002 Murcia (Glinika-Mogentale) 3:2.

Plan transmisji:

Sobota, 19 marca:
14:00 I półfinał, Rabita Baku r11; Scavolini Pesaro (na żywo), Polsat Sport Extra
17:00 II półfinał, FenerbahceAcibadem Istanbul r11; VakifGunnesTTelekom Istanbul (na żywo), Polsat Sport Extra

Niedziela, 20 marca:
14:00 Mecz o 3. miejsce (na żywo), Polsat Sport Extra
17:00 Finał (na żywo), Polsat Sport Extra
 

Komentarze

  • 1692
    #1 PS HD dnia 19-03-2011 13:02
    Jakieś powtórki potem w ps_hd1006 są przewidziane, czy nie? icon_wink
  • 1
    #2 MN dnia 19-03-2011 13:53
    Tak i to nie jedna icon_wink. Szczegóły w programie telewizyjnym.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.