Nowy magazyn "Atleci" od maja w Polsacie Sport

MN 18/04/2011
Kanały Polsat Sport
 Polsat Sport wprowadza do ramówki nowy magazyn rAtlecir1; poświęcony lekkoatletyce. Zadebiutuje on na antenie 1 maja o godz. 12:30, po rCafe Futbolr1;. Z kolei 6 maja w Polsacie Sport będzie można zobaczyć inaugurujący sezon mityng Diamond League, który skomentują Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka. Wydarzenie to będzie miało miejsce w katarskiej Dosze (Ad-Dauha).

Program rAtlecir1; będzie się składał z trzech części. Pierwszą wypełnią rozmowy z gwiazdami polskiej i światowej lekkoatletyki (1 maja w magazynie pojawi się rozmowa z Adamem Kszczotem, tegorocznym halowym mistrzem Europy na 800 metrów, w kolejnych m.in. rozmowy z Piotrem Małachowskim oraz Javierem Sotomayorem). Wywiady będą przeprowadzać komentator Polsatu Sport i sport.pl Przemysław Iwańczyk oraz ekspert w tej dziedzinie Artur Partyka.

Drugą część magazynu zatytułowaną rBiegam bo lubię, biegam bo chcęr1; poprowadzą Paweł Januszewski (mistrz Europy na 400m przez płotki) i Paulina Sykut, którzy będą zachęcać widzów do biegania. W tej części programu pojawią się porady, testy sprzętu, propozycje ćwiczeń oraz rozmowy ze specjalistami, którzy szybko pomogą wrócić do biegania po kontuzji.

Trzecią część rAtletówr1; wypełni kartka z kalendarza, newsy ze stadionów i przegląd najważniejszych nadchodzących wydarzeń lekkoatletycznych. Tę część przygotuje Piotr Kuczkowski, dziennikarz Polsatu Sport.
 

Komentarze

  • 1561
    #1 Matthias dnia 18-04-2011 17:34
    Polsat tym programem bardzo mile mnie zaskoczył. W stacjach komercyjnych programów własnej produkcji poświęconych lekkoatletyce nie ma. A tu takie coś. Fakt, że trzeba poczekać do pierwszego odcinka, aby ocenić program od strony merytorycznej, ale i tak Polsat ma u mnie dużego plusa.
  • 1730
    #2 leonnik6 dnia 18-04-2011 17:46
    wielki plus miejmy nadzeję że dalej będą sie dobrze rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.