Co wydarzy się w trzecim sezonie "Szpilek na Giewoncie"?

MN 10/07/2011
Polsat
 Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu rSzpilki na Giewoncier1;, który jesienią pojawi się na antenie Polsatu. W nowej serii główną bohaterkę Ewę Drawską (Magdalena Schejbal) czeka mnóstwo zabawnych perypetii, ale też trochę autentycznych rozterek i wzruszeń. Jej ukochany Bartek wydaje się być już na wyciągnięcie ręki, ale z najmniej oczekiwanej strony wyrośnie jej groĹşna konkurencja.

Będzie nią pewna śliczna, tajemnicza dziewczyna, którą widzowie serialu poznali już w innych okolicznościach. Ewa będzie musiała rzucić na szalę bardzo wiele, aby walczyć o swojego mężczyznę. Z kolei wspólnie z Lucyną będzie też angażować się w prowadzenie odziedziczonego pensjonatu, tym bardziej, że tuż za płotem wyrasta konkurencyjny pensjonat, prowadzony przez osoby, na które Ewa jest szczególnie wrażliwa. Zadziorna góralka i przemyślna warszawianka będą musiały nieraz uciekać się do przezabawnych podstępów w walce z sąsiadami. Odwieczny wróg Ewy, Rafał Kocuj, znowu wpadnie w ręce swoich szwagrów-górali, ale już wkrótce los da mu szansę rewanżu na całym Zakopanem.


Magdalena Schejbal
foto: Polsat


Rozrywki dostarczą też nowi bohaterowie. Słynna himalaistka Kasia złoży Arturowi, przyjacielowi Ewy, pewną propozycję nie do odrzucenia. Natomiast nieco zwariowany zakonnik Konstanty przez swoje roztargnienie wpędzi siebie i bohaterów w zabawne kłopoty. W serialu nadal będzie można oglądać, m.in.: Magdalenę Schejbal, Krzysztofa Wieszczka, Bartłomieja Topę, Małgorzatę Pieczyńską, Katarzynę Gniewkowską, Katarzynę Maciąg, Marcina Kwaśnego, Wojciecha Błacha, Pawła Królikowskiego, Piotra Zelta, Tomasza Schimscheinera, a także Marcina Rogacewicza.

Producentem rSzpilek na Giewoncie" jest Paisa Films, reżyserem Filip Zylber, a scenarzystą Maciej Prykowski. Trzeci sezon będzie składał się z trzynastu odcinków.
 

Komentarze

  • 1830
    #1 Mariusz dnia 10-07-2011 09:38
    Już się nie moge doczekać, uwielbiam ten serialicon_wink
  • 2335
    #2 Matt_IS dnia 22-07-2011 17:18
    Ja go nie lubie...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.