BNP Paribas Polish Open w kanałach sportowych Polsatu

MN 12/07/2011
Kanały Polsat Sport
 Na kortach SKT Sopot rozpoczął się tenisowy challenger BNP Paribas Polish Open, z którego transmisje od piątku będzie można śledzić w kanałach sportowych Polsatu, także w jakości HD. W Sopocie pojawią się m.in. debliści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Co ważne, będzie to ich jedyny w tym sezonie występ w naszym kraju.

W turnieju głównych singlistów udział na podstawie rankingu ATP mają zagwarantowany Michał Przysiężny oraz Jerzy Janowicz. Cztery rdzikie kartyr1; zarezerwowano dla polskich zawodników. Otrzymali je: Marcin Gawron, Grzegorz Panfil, Piotr Gadomski i Andrzej Kapaś. Kolejni polscy tenisiści do turnieju głównego dostali się z eliminacji. W sopockim turnieju nie będzie można zobaczyć natomiast najlepszego obecnie polskiego tenisisty Łukasza Kubota, ponieważ podpisał on umowę z organizatorami turnieju w Stuttgarcie i tam otrzymał rdziką kartęr1;. Gwiazdą BNP Paribas Polish Open jest Czech Lukas Rosol, najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP (70. miejsce).

Pula nagród turnieju wynosi 106500 euro, ale do tego trzeba dodać zakwaterowanie i wyżywienie zawodników. BNP Paribas Polish Open ma rangę międzynarodowych mistrzostw Polski. Co warto podkreślić, wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Transmisje na żywo: od piątku w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra, Polsacie Sport HD oraz ipla.
 

Komentarze

 • 2245
  #1 zur555 dnia 12-07-2011 06:56
  Kwalifikacje przeszło 3 Polaków: Celt, Godlewski i Smoła.
 • 2214
  #2 mateush dnia 12-07-2011 19:46
  Będą nasi - będzie co oglądać ;] bardzo wysokiej rangi zawody, dobrze że Polsat pokazuję takie mało popularne aczkolwiek piękne sporty, i tym własnie zyskuje sobie sympatię widzów
 • 2245
  #3 zur555 dnia 12-07-2011 20:49
  Juz tylko 3 Polaków zostało icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.