' /> ' /> '>

Ekstraklasa w Polsacie Sport promocyjnie tylko jesienią

MN 27/07/2011
Kanały Polsat Sport
 Od tego sezonu T-Mobile Ekstraklasa będzie dostępna także w Cyfrowym Polsacie dzięki kanałom: Polsat Futbol, Polsat Sport HD, promocyjnie Polsat Sport (tylko w najbliższej rundzie jesiennej) oraz w Eurosport 2 i Eurosport 2 HD. Każda kolejka ligowa to dla abonentów platformy cztery dni meczowe i nawet do sześciu spotkań.

We wszystkie dni rozgrywek redakcja sportowa Polsatu zapewni magazyn Ekstraklasy podsumowujący wydarzenia danego dnia. Dodatkowo mecze będzie można obejrzeć w Internecie w Strefie Wideo Cyfrowego Polsatu i dzięki sublicencji udzielonej przez Telewizję Polsat r11; na żywo w telewizji internetowej ipla.

r11; T-Mobile Ekstraklasa to kolejny, oczekiwany przez widzów krok w rozwoju naszej oferty sportowej. Od samego początku w centrum naszej uwagi stawialiśmy kibiców i ich potrzeby, realizując wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin, a piłka nożna zawsze zajmowała ważne miejsce na naszych antenach. Teraz, dzięki współpracy z T-Mobile Ekstraklasą, nasi widzowie co tydzień dostaną dostęp nawet do pięciu meczów polskiej piłki w kanałach sportowych Telewizji Polsat i maksymalnie sześciu w ofercie Cyfrowego Polsatu. Wierzę, że taka propozycja zadowoli nawet najbardziej wymagających kibiców r11; mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat SA.

r11; Nabyliśmy prawa do pokazywania najbardziej prestiżowych polskich rozgrywek piłkarskich, kontynuując naszą strategię inwestowania i promowania polskiego sportu. Nowe stadiony, nowi zawodnicy, polskie drużyny, profesjonalna realizacja i komentarz, wszystko to będziemy już od piątku pokazywać w naszych kanałach sportowych, które od lat cieszą się zaufaniem kibiców r11; mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu, Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Już od najbliższej kolejki ligowej najlepsza polska piłka zagości na platformie Cyfrowy Polsat i w kanałach sportowych Polsatu, również w jakości HD. Od tego sezonu wszystkie kolejki rozgrywane będą w cztery dni meczowe. Kibice na antenach kanałów Polsat Futbol i Polsat Sport HD będą mogli w sumie obejrzeć na żywo 4 r11; 5 wybranych spotkań, w tym każdy mecz rozgrywany przez WKS Śląsk Wrocław. Podsumowanie każdego dnia ligowego zostanie omówione w wieczornym, specjalnym magazynie Ekstraklasy, przygotowywanym i prowadzonym przez najlepszych dziennikarzy i komentatorów redakcji sportowej Polsatu.

W rundzie jesiennej mecz i magazyn piątkowy będzie można promocyjnie oglądać w Polsacie Sport, który dzięki umiejscowieniu kanału w podstawowych pakietach programowych Cyfrowego Polsatu r11; Mini HD i Familijny HD - będzie dostępny dla wszystkich blisko 3,5 milionów abonentów platformy. Mecze i magazyny sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe będą dostępne tylko w Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD, dostępnych na platformie Cyfrowy Polsat w dodatkowym pakiecie Sport HD. Od rundy wiosennej wszystkie mecze i magazyny kibice będą mogli obejrzeć wyłącznie w Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD.

Możliwość obejrzenia szóstego meczu abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli dzięki obecności w ofercie platformy kanałów Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, które znajdują się w dodatkowym pakiecie Sport HD, obok kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol.

Rozgrywki komentować będą czołowi dziennikarze sportowi Polsatu Sport, między innymi: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Przemysław Pełka, Roman Kołtoń i Marcin Feddek.


Program transmisji pierwszej kolejki


Wszystkie mecze pokazywane przez kanały sportowe Telewizji Polsat, abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli dodatkowo znaleĹşć w Strefie Wideo r11; telewizji internetowej platformy dostarczanej specjalnie dla nich w technologii catch-up tv na cyfrowypolsat.pl. Abonenci będą mieli bezpłatny dostęp do wszystkich rozgrywek emitowanych w ramach posiadanego przez nich pakietu telewizyjnego.
   

Komentarze

 • 2335
  #1 Matt_IS dnia 27-07-2011 17:57
  Nareszcie Ekstraklasa jest w Cyfrowym Polsacie. Znakomicieicon_smile
 • 2222
  #2 TVN Meteo_Stasio dnia 27-07-2011 22:57
  matcio97, nie wiem czy się tu zachwycać. Polska piłka nigdy nie była tak dobra jak angielska czy hiszpańska icon_wink
 • 2245
  #3 zur555 dnia 28-07-2011 09:06
  Nie leej by było kupić prawa do NHL, lub małych wyścigów kolarskich których startuje ekipa CCC?
 • 734
  #4 MC dnia 28-07-2011 20:49
  Nie zapominajmy, ze mimo, iż polska piłka nie stoi na wysokim poziomie, to mimo to, co swoje, przyciąga, bo przeciez widzowie kibicują najblizszym sobie polskim druzynom i będą oglądac ich mecze nawet, jesli nie będą one staly na wysokim poziomie.
  Niemniej jednak, szkoda, ze tak malo spotkan będzie w Polsacie Sport.
 • 2335
  #5 Matt_IS dnia 30-07-2011 21:49
  MC, Spotkania Ekstraklasy będą również transmitowane w Eurosporcie i Eurosporcie 2
 • 1390
  #6 Jacek dnia 30-07-2011 22:38
  @ matcio97 mylisz sie tylko Eurosport 2

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.