' /> ' /> '>

Polsat przenosi "Must be the music" na niedziele

MN 10/08/2011
Polsat
 Jesień 2011 na antenie Telewizji Polsat znów upłynie pod znakiem muzyki. W niedzielne wieczory stacja pokaże drugą już edycję talent show rMust be the music. Tylko muzykar1;, w którym o sympatię widzów, sławę i pieniądze walczyć będą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce.

W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek rŁozor1; Łozowski. Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut. Pierwsza edycja muzycznego show zakończyła się olbrzymim sukcesem r11; główną nagrodę, czyli 100 tys. złotych oraz występ podczas tegorocznego Sopot TOPtrendy Festiwal zdobył olsztyński zespół Enej. W ścisłym finale głosami widzów Enej pokonał filipińczyka Conrado Yaneza i młodego utalentowanego skrzypka Tomasza Dolskiego. Od finału programu, grupa Enej nieustannie gości na szczytach radiowych list przebojów i niemal codziennie koncertuje. Zespół oprócz własnej trasy koncertowej zagrał m.in. na Przystanku Woodstock oraz Opener Festiwal. Finaliści rTylko muzyka. Must be the musicr1; mogą poszczycić się uznaniem jednego z największych twórców muzyki etnicznej r11; Gorana Bregovica. Enej supportował letni koncert bałkańskiego muzyka w Olsztynie.

Gigantycznym sukcesem okazał się również fan page programu na Facebookr17;u, który zgromadził ponad 280 tys. fanów. Program wywoływał ogromne zaangażowanie użytkowników, którzy co tydzień oddawali na swoich ulubieńców średnio 220 tys. głosów (łącznie ponad 2 mln głosów oddanych). Ponad 100 tys. użytkowników dziennie komentowało na bieżąco wydarzenia w programie, a na rTablicyr1; fani pozostawili ponad 1 mln 650 tys. wpisów.

Muzyczne talent show rMust be the music. Tylko muzykar1; powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu. rMust be the musicr1; to muzyczne talent show, w którym jesienią zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Z pewnością spróbują zachwycić nas swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami.

Na ośmiu precastingach w ośmiu miastach Polski, przez które przewinęło się kilka tys. ludzi, producenci wybrali 130 najlepszych. To właśnie oni wystąpią przed groĹşnym obliczem jury w pięciu castingowych odcinkach programu. Do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się około 32 uczestników. W półfinałach jurorzy nadal będą oceniać wykonawców, ale ostateczną decyzję, kto wystąpi w finale podejmą już widzowie w głosowaniu SMS-owym. Uczestnicy staną się również popularni w Internecie, a to dzięki najpopularniejszemu na świecie portalowi społecznościowemu r11; Facebook, na którym będzie można obejrzeć wszystkie wykonywane w programie piosenki. Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011.

Producentem na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Intergalactic. Premierowy odcinek show zostanie wyemitowany 4.09 o godz. 20:00.
  

Komentarze

 • 530
  #1 KO dnia 10-08-2011 18:46
  No i bardzo dobra decyzja o zmianie dnia emisji icon_wink
 • 2335
  #2 Matt_IS dnia 10-08-2011 19:04
  Zgadzam się, że to jest bardzo dobra decyzjaicon_wink
 • 1667
  #3 ATM Powtorka dnia 10-08-2011 21:12
  I tak nie wygra z Tańcem z Gwiazdami.
 • 1831
  #4 Staszek dnia 10-08-2011 21:15
  Pisałem o przeniesieniu na niedzielę o 20.00 już kilka tygodni. Świetna decyzja. W grupie komercyjnej na pewno wygra z Tańcem. Nie ma rancza co też pomoże. A jak odświeżony taniec okaże się klapą, to emeryci mogą przełączyć się na 1mbtmtm
 • 734
  #5 MC dnia 13-08-2011 21:38
  Także uważam, że to dobra decyzja, gdyż MBTM ciężko było rywalizować z Mam Talent, uważam, że rywalizacja z Tańcem z Gwiazdami będzie łatwiejsza, i liczę, że program Polsatu będzie miał jeszcze większą oglądalność icon_wink.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.