' /> ' /> '>

Seriale Polsatu wracają z wakacji

MN 10/08/2011
Polsat
 Jesienią na antenę Polsatu powrócą lubiane seriale: rLinia Ĺťyciar1;, Szpilki na Giewoncier1;, rHotel 52r1;, rPierwsza miłośćr1;, rLudzie Chudegor1;, rŚwiat według Kiepskichr1;, rDaleko od noszy 2r1;, rDlaczego ja?r1;, rMalanowski i partnerzyr1; oraz rTrudne sprawyr1;.

Plejada popularnych aktorów po raz kolejny zawinie do portu w Trójmieście i otworzy przed widzami Telewizji Polsat drzwi do nieznanych rozdziałów swojego życia. Dowiemy się co knuje Tomasz Ciachorowski (serialowy Igor) i jak trwały okaże się romans Pauliny Chruściel (Klara) i Radosława Pazury (Leszek). Atmosferę rozgrzeje boski Stefano Terrazzino (Cezary), wiele łez wyleje Anna Samusionek (Sylwia), a lekcje klasy i cierpliwości da nam znowu Beata Ścibakówna (Irena) i Jan Monczka (Andrzej).

rLinia Ĺťyciar1; opisuje historię czterech silnie powiązanych ze sobą rodzin. Łączą ich nie tylko koligacje rodzinne, ale i wielkie interesy, miłości, zdrady, tajemnice ir30; nienawiść. Środowisko biznesmenów, lekarzy, restauratorów oraz barwny świat osadzony w salonie piękności daje początek wątkom opowiadania, które będą rozwijać się w obrębie trzech pokoleń: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców. Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), młoda lekarka, która niedawno wróciła ze Szwecji. Jej życiowe perypetie będą stanowić główną oś serialu.

W rLinii Ĺťyciar1; obok głównych bohaterów: Pauliny Chruściel, Beaty Ścibakówny, Anny Samusionek, Małgorzaty Potockiej, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazury, Aleksandry WoĹşniak i Jana Monczki zobaczymy także Stefano Terazzino oraz Krzysztofa Ibisza. Producentem serialu jest firma Bogota Film Michała Kwiecińskiego. Reżyserii podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 5 września o godzinie 19:30.

Złamane serca, zacięta rywalizacja i wielka niespodzianka, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy r11; to wszystko czeka na wiernych widzów w drugim sezonie rSzpilek na Giewoncier1; r11; serialu, który pokochała widownia. Na antenę Telewizji Polsat wraca serial rSzpilki na Giewoncier1; z niepokorną Ewą Drawską (w tej roli niezrównana Magdalena Schejbal). Wraz z nią w trzecim sezonie serialu zobaczymy dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego NiedĹşwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa), niedĹşwiedzicę Zosię (Ilona Ostrowska). Ponownie zobaczymy rasowe góralki Anielę (Małgorzata Pieczyńska) i Lucynę (Dorota Pomykała), a także ceperkę Barbarę (Katarzyna Gniewkowska).

Nowy sezon rSzpilek na Giewoncie" zapowiada się wyjątkowo gorąco. Dojdzie do otwartej wojny pomiędzy Ewą Drawską, a Martą (Katarzyna Maciąg). Stawką będzie serce górala Bartka. Pikanterii tej wojnie doda fakt, że Ewa i Marta będą prowadziły konkurencyjne pensjonaty, które dzielir30; tylko płot. Michał Skorupa (Paweł Królikowski) będzie zmuszony wybrać, którą z kobiet kocha naprawdę r11; czy będzie to matka Ewy Drawskiej, czyli Barbara, czy może Aniela? W życiu przesympatycznej góralki Anieli pojawi się jednak jeszcze jedna, zupełnie nowa, nieoczekiwana osobar30; i może się to okazać największym zaskoczeniem tej serii rSzpilek na Giewoncier1;.

W serialu pojawi się także dwóch nowych bohaterów r11; śliczna himalaistka Katarzyna (w tej roli Monika Dryl), która namiesza w życiu Artura (Wojciech Błach) oraz przesympatyczny i zabawny mnich Konstanty (w tę rolę wcieli się Janusz Chabior). rSzpilki na Giewoncier1; produkuje Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego, a reżyseruje Filip Zylber. Pierwszy odcinek premierowego trzeciego sezonu będzie można obejrzeć 1 września o godz. 22:00.

Po raz kolejny otworzymy drzwi luksusowego rHotelu 52r1;, w którym przeplatają się miłosne historie i ludzkie dramaty. Zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy rozgrywające się w zamkniętych apartamentach, nie pozwalają personelowi odetchnąć. Wszystkie trzy sezony rHotelu 52r1;, zdobyły sobie wierną widownię. W czwartej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) oraz Michała (Rafał Królikowski). Do personelu hotelowego dołączy eteryczna blondynka Kaja (Marietta Ĺťukowska). Po orbicie rekonwalescenta Artura zacznie krążyć zjawiskowa Aśka (Monika Mrozowska). Jak na konkurentkę zareaguje Natalia? W życiu Igora (Kamil Kula) zagości pewna drapieżnie piękna mężatka (w tej roli Aleksandra Popławska). Do czego zazdrosny mąż (Przemysław Sadowski) jest gotów się posunąć, aby zatrzymać żonę tylko dla siebie? Zobaczymy także jak potoczą się losy Iwony (Magdalena Cielecka), jej młodzieńczej miłości Andrzeja (Marek Bukowski) i ich syna Igora (Kamil Kula). Dowiemy się, czym będzie się zajmował zwolniony z pracy Michał (Rafał Królikowski). Tradycyjnie w rHotelu 52r1; zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Ilonę Ostrowską, Natalię Rybicką, Krzysztofa Respondka oraz Tomasza Ciachorowskiego. W rolach obsługi hotelowej znów będziemy oglądać: Jakuba Mazurka (barmana), Pawła Tomaszewskiego (boya hotelowego), Marzenę Trybałę (szefową restauracji), Lucynę Malec (szefową pokojówek), Magdalenę Stużyńską (pokojówkę).

Producentem rHotelu 52r1; jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, podobnie jak w poprzednich sezonach r11; Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski. rHotel 52r1; będzie emitowany w każdy czwartek począwszy od 1 września o godz. 21:00.

Jesienią na ekrany powróci najbardziej pechowe trio policyjne rLudzie Chudegor1;. W drugiej serii w zespole tytułowego Chudego, czyli Tadeusza Chudziszewskiego (w tej roli Cezary Ĺťak), zobaczymy m in. wspaniale zakamuflowanego Mariana Kocińskiego (Piotr Pręgowski), który w kobiecym stroju wzbudzi zainteresowanie swojego przełożonego r11; Lucjana (Marian Dziędziel). Łukasz Łukaszewicz (Michał Ĺťurawski) po raz kolejny wpadnie w prawdziwe tarapaty z powodu swojego krewkiego charakteru. Sporo trudnych zadań będzie czekać podwładnych Chudego, czyli Michę (Waldemar Barwiński), Kaczora (Jacek Braciak), Ritę (Anna Maria Buczek) i Krzywego (Piotr Zelt). Pojawią się nowe wątki: nocne wyścigi, psychopatyczni mordercy, spektakularne pomyłkowe porwania, żywy udający umarłego, policjantka udająca prostytutkę, siatki przestępcze o międzynarodowych powiązaniach zahaczających o komisariat na Pradze. Spotkamy też nowe postaci mówiące po niemiecku, rosyjsku, rumuńsku ir30; łacinie. Pojawią się wątki miłosne, zaskakujące również samych bohaterów, np. nieoczekiwany romans Barbary (Edyta Olszówka). W drugiej serii obok Doroty Segdy, Pauliny Chapko, Antoniego Królikowskiego, Anny Cieślak, Macieja Marczewskiego, Anny Samusionek i Ewy Borowik, zobaczymy również mamusię Mariana, w którą wcieliła się Elżbieta Karkoszka.

Serial produkuje Studio A, a reżyserem całości jest Maciej Wojtyszko. Serial będzie emitowany w czwartki o godz. 20:00 począwszy od 1 września.

Najbliższy sezon rŚwiata według Kiepskichr1; zaskoczy jak zwykle niecodziennymi sytuacjami. Ferdek pozna budowniczych autostrady A2 Karwowskiego i Maliniaka, a Walduś znów zajmie fotel przed rodzicielskim telewizorem. Nowe przygody bohaterów rŚwiata według Kiepskichr1; z pewnością ucieszą wielbicieli sitcomu obecnego na naszej antenie od 12 lat. Gdy wyobraĹşnia nie zna granic, a prawa fizyki i logiki przestają istnieć, najśmieszniejsza w Polsce grupa sąsiedzka znów może stanąć do walki o lepsze jutro. Odwołań do polskiej rzeczywistości i ważnych społecznie tematów w nowej serii rŚwiata według Kiepskichr1; nie zbraknie. Halina (Marzena Sztuka) pojedzie na strajk pielęgniarek do Warszawy i zapisze się do partii. Ferdek (Andrzej Grabowski) wraz z PaĹşdziochem (Ryszard Kotys) odkryją gaz łupkowy. Ponadto widzowie nadal będą mogli śledzić jak układa się małżeństwo Waldka (Bartosz Ĺťukowski) i Jolasi (Anna Ilczuk). Para, kiedy jej mieszkanie zostanie zalane, wprowadzi się do Ferdka. Między teściem a Jolasią będzie mocno iskrzyć. Stary Kiepski nadal nie będzie potrafił znieść, że Walduś dał się Jolasi wciągnąć pod pantofel. Ĺťona Waldka wraz z jego siostrą Mariolką (Barbara Mularczyk) w kamienicy przy Ćwiartki uruchomią solarium, do którego zawita celebryta r11; Krzysztof Ibisz. W nowych odcinkach nie zabraknie też zabawnych epizodów z udziałem Boczka (Dariusz Gnatowski) już z rodziną.

Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki rŚwiata według Kiepskichr1; będzie można oglądać w każdą środę, od 7 września o godz. 20:00.

Absurdalnych humor w doskonałej obsadzie, czyli rDaleko od noszyr1; jesienią znów w Telewizji Polsat. Tym razem ekipę szpitalną czekają nowe wyzwania w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Kultowy serial komediowy rDaleko od noszyr1; wchodzi w młodzieńczy wiek. Najbliższy jesienny sezon będzie już 15-tym w historii. Wielbiciele siostry Basen (Hanny Śleszyńskiej), dr Kidlera (Pawła Wawrzeckiego), Ordynatora (Krzysztofa Kowalewskiego), dr Wstrząsa (Krzysztofa Tyńca), dr Basena (Piotra Gąsowskiego) i najpiękniejszej polskiej lekarki dr Karinki (Anny Przybylskiej) będą mogli śledzić dalsze perypetie swoich ulubieńców. W zawiązku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Ministerstwo postanawia stworzyć Mobilną Ekipę Częstych Zadań (M.E.C.Z) czyli polowy szpital szybkiego reagowania. Medycy i personel pomocniczy będą zapewniać pomoc piłkarzom, kibicom podczas meczów na Mistrzostwach Europy. Aby już dziś podnieść kwalifikacje lekarzy w dziedzinie medycyny sportowej, zespół już na rok przed mistrzostwami będzie działał obok krajowych stadionów piłkarskich, podczas spotkań ligowych. Zaszczyt obsługi rSzpitala Futbolowegor1; spada na ekipę rDaleko od noszyr1;. Do polowego szpitala trafiają ze swymi problemami wszyscy poszkodowani mający związek z meczami piłkarskimi. Nie zabraknie piłkarzy, sędziów, trenerów, działaczy, VIPów, polskich i zagranicznych kinoli, policjantów, ochroniarzy i osób zupełnie przypadkowych, którzy z piłką nie mają nic wspólnego. Do wesołej ekipy szpitalnej dołączy na stałe siostra Ewa (w tej roli Agata Załęcka), w odcinkach gościnnie pojawią się postacie związane z piłka nożną Jan Tomaszewski i Radosław Majdan.

Producentem serialu jest Studio Filmowe Gabi. rDaleko od noszy 2r1; będzie emitowane w soboty o 19:30.

Na początku było wielkie uczucie. Potem rozstania i powroty, piękny ślub, a w końcu zdrada i koniec małżeństwa. Między nich wkroczyła inna kobieta. Pojawił się też kolejny mężczyzna. Ona urodziła dziecko, ale on jeszcze o tym nie wie. Czy mimo przeciwności losu uda im się w końcu stworzyć szczęśliwą rodzinę? Oto historia Marysi i Pawła (Anety Zając i Mikołaja Krawczyka) r11; pary nie tylko w serialu. Powakacyjne odcinki rPierwszej miłościr1;, która już od siedmiu lat gości na antenie Telewizji Polsat, po raz kolejny zaskoczą widzów. Znowu okaże się, że sprawy pozornie proste, wcale takimi nie są. Marysia (Aneta Zając) wraz z trzymiesięczną córeczką Julią, zapragnie powrócić do Wrocławia i wyjawić Pawłowi (Mikołaj Krawczyk), że jest ojcem dziewczynki. W tym samym czasie Anna (Agnieszka Włodarczyk) i Paweł rozpoczną starania o własne dziecko. Nie będzie to łatwe, natura nieco pokrzyżuje im plany. W serialu obok m.in. Aleksandry Ziemkiewicz, Łukasza Płoszajskiego, Grażyny Wolszczak, Karola Strasburgera, Anny Ilczuk, Pawła Okońskiego gościnnie wystąpią Natalia Lesz oraz Krzysztof Ibisz.

Dla tych, którzy poszukują opowieści z życia wziętych, Polsat przygotował trzy seriale paradokumentalne: rTrudne sprawyr1;, rDlaczego ja?r1; i rMalanowski i partnerzyr1;. Producentem seriali rDlaczego ja?r1; i rTrudne sprawyr1; jest firma Takomedia, zaś rMalanowskiego i partnerówr1; r11; Constantin Entertainment. Premierowe odcinki rDlaczego ja?r1; będzie można zobaczyć o godz. 17:00, od poniedziałku do piątku. rTrudne sprawyr1; o godz. 14:45, a o 16:30 kolejny sezon serialu rMalanowski i partnerzyr1;.
  

Komentarze

 • 149
  #1 MK dnia 10-08-2011 19:03
  Boczek z Kiepskich z rodziną - może być ciekawie. Przy okazji czy kryminały z niedzieli przejdą na sobotę podobnie jak CSI: Nowy Jork ?
 • 2335
  #2 Matt_IS dnia 10-08-2011 19:06
  Jesttt! Bardzo dobrze, że powróci ,, Malanowski i partnerzy"icon_smile
 • 1730
  #3 leonnik6 dnia 10-08-2011 21:21
  szykuje sie z a jebista jesien w polsacie
 • 1667
  #4 ATM Powtorka dnia 11-08-2011 07:49
  Nic ciekawego nie przygotowali.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.