"Światowe Rekordy Guinnessa" ponownie w Polsacie

MN 10/08/2011
Polsat
 Tej jesieni na antenę Telewizji Polsat powrócą rŚwiatowe Rekordy Guinnessar1;. Maciej Dowbor, gospodarz tego niecodziennego show, spotka się z kolejnymi rekordzistami najnowszej edycji rKsięgi Rekordów Guinnessar1;.

W kolejnych odcinkach rŚwiatowych Rekordów Guinnessa 2011r1; zobaczymy śmiałków, którzy na oczach całego świata chcą wykazać się umiejętnością lub cechą pozwalającą wpisać ich do rKsięgi Rekordów Guinnessar1;. Księga wydawana jest co roku i zawiera udokumentowane rekordy świata. Pierwsza edycja ukazała się w 1955 roku, a jej wydawcą był browar Guinness, stąd także nazwa tego show.

W tym sezonie zobaczymy takie rekordy, jak: podnoszenie ciężarów okiem, rozbijanie puszek biustem, strzelanie z łuku stopami, a także rekordy związane z ciężarami, linami, rowerami, lodem i ogniem. Poznamy najwyższą modelkę świata, najdłuższe paznokcie oraz najbardziej wytatuowanych ludzi na świecie.
  

Komentarze

 • 2335
  #1 Matt_IS dnia 10-08-2011 19:05
  Fajnieicon_wink
 • 188
  #2 CPodsierpnia2004 dnia 10-08-2011 19:39
  Szkoda, że to już było emitowane pół roku temu na włoskim Canale5. Program oglądałem i niektóre rekordy nawet ciekawe. Polska reprezentacja też będzie (jak się spisała ta osoba to nie powiem, bo po co wam psuć atrakcje). Co do tej pani rozbijającej puszki biustem (o której jest tu wspomniane) to rekord na prawdę był śmieszny, było na co popatrzeć icon_green. Wspomnę też, że będzie jedna osoba, która była nie mal w każdym z odcinków oryginalnej serii (w 7 z 8 odcinków) i pobiła wiele rekordów.
 • 2369
  #3 czeslaw24 dnia 11-08-2011 13:38
  Również oglądałem wszystkie odcinki na Canale 5. Było tylko dwóch Polaków. Kobieta i mężczyzna. Nie pamiętam imion i nazwisk. Kobieta pobiła rekord o włosach, a mężczyzna nie pobił rekordu o rowerze. Niezła edycja tylko włoski prowadzący do kitu. Lepsza Barbara d'Urso. Studiu też strasznie małe. Połowa rekordów odbywała się na dziedzińcu MEDIASET lub innych miejscach. Bardzo udane odcinku. Nie wiem tylko o kim pisze CPodsierpnia2004 " będzie jedna osoba, która była nie mal w każdym z odcinków oryginalnej serii (w 7 z 8 odcinków) i pobiła wiele rekordów" w każdym odcinku była tylko Jyoti Amge i obsada MEDIASET, GWR. http://pl.wikipedia.org/wiki/Lo_show_dei_record tutaj są wszystkie informacje. Sam wszystko pisze. Ciekawy jestem interpretacji Polsatu na program Canale 5.
 • 188
  #4 CPodsierpnia2004 dnia 11-08-2011 19:26
  Co do prowadzącego to i tak lepszy Gerry Scotti niż Paola Perego - prowadząca edycję 2010 (jej to chyba tylko wychodzi program "La Talpa" bo tak to same porażki ją spotykają), chociaż Barbary nikt nie pobije, ale cóż kobieta była zajęta dwoma programami na żywo, więc nie miała czasu na "Lo Show dei Record". Co do gościa, który był w każdym odcinku i pobił wiele rekordów to chodziło mi o Zydrunas'a Zavikas'a. Co do studia to stare poszło w odstawkę a to studio było z innego programu "Io Canto" - jeżeli się nie mylę. Już się boję jakie będzie studio w 2012, bo z roku na rok to jest coraz mniejsze icon_smile
 • 2222
  #5 TVN Meteo_Stasio dnia 11-08-2011 23:12
  To to jeszcze jest, a myślałem, że już skończyło icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.