Nie będzie transmisji z Tarnowa

MN 09/04/2007
Kanały Polsat Sport
 Polsat Sport nie przeprowadzi relacji z meczu żużlowej Ekstraligi pomiędzy Unią Tarnów a Atlasem Wrocław. Nie oznacza to jednak, że sportowa stacja Polsatu rezygnuje z transmitowania spotkań Ekstraligi żużlowej.

- Gdyby spółka Ekstraliga Żużlowa nie zachowywała się jak harcerzyki, to kibice zobaczyliby również spotkanie z Tarnowa. Niestety nie wiedzieliśmy nawet czy dojdzie do relacji z Zielonej Góry i stąd odwołaliśmy wóz transmisyjny z Tarnowa. Planujemy kolejne transmisje. Najbliższa już w przyszłym tygodniu ale nie potrafię teraz powiedzieć jakie to będzie spotkanie. Stoimy na swoim i będziemy realizowali postanowienia umowy, która według nas obowiązuje. Tymczasem zapraszamy kibiców na relacje ze spotkań Elite League - powiedział sekretarz redakcji Polsat Sport - Paweł Wójcik.

Źródło: sportowefakty.pl


Komentarze

  • emka
    #1 emka dnia 10-04-2007 14:58
    Brak słów. W zapowiedziach programowych jest transmisja, chłopcy z polsatu kłóca się o kasę a kibice wystawieni do wiatru. Kiedy w koncu skończy się chora pazerność stacji tv i uznają, że to oni są dla kibiców a nie odwrotnie???????? Nawet nie stać na zwykłe przepraszam na antenie...:w

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.