Pazura będzie świętować w Polsacie

MN 14/10/2011
Polsat
 21 paĹşdziernika (piątek) o godz. 20:00 Polsat pokaże jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury. Dokładnie we wrześniu tego roku minęło ćwierć wieku od filmowego debiutu Pazury. Król polskiej komedii przygotował specjalną trasę jubileuszową, by spotkać się z publicznością w największych miastach w Polsce.

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów świętuje swój jubileusz razem z zaprzyjaĹşnionymi artystami. Wraz z nim występują m.in.: Jerzy Kryszak, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kuba Sienkiewicz, Life Club Band oraz aktor Paweł Małaszyński r11; po raz pierwszy na kabaretowej scenie, a który dołączył do grona wspaniałych kabareciarzy specjalnie z okazji tego święta. Cezary Pazura wygłosi najnowszy monolog, jego przyjaciele również zaprezentują się w swoich premierowych skeczach r11; w utworach związanych tematycznie z jego osobą lub też z jego osobistym udziałem. Pojawią się też goście specjalni i niespodzianka, która autentycznie zaskoczy szacownego jubilata. Galę poprowadzi Piotr Bałtroczyk.


Komentarze

  • 1514
    #1 Direct dnia 14-10-2011 16:12
    Tylko, żeby nie było tak jak z tym jubileuszem Marcina Dańca, który 1pol miał kiedyś pokazać, były nawet zapowiedzi na antenie, a koniec końców jubileuszu Dańca w Polsacie nie było icon_smile.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.