' /> ' /> '>

Pracownik Polsatu pobity przez chuliganów w Poznaniu

MN 22/11/2011
Polsat
 Technik Polsatu został pobity do nieprzytomności. Do zdarzenia doszło w Poznaniu, gdy ekipa stacji przygotowywała relację z jednego z marszów. Do wozu transmisyjnego, w którym przebywali tylko technik oraz inżynier (reporter i operator kamery udali się już do studia), podeszło trzech mężczyzn i kobieta, którzy krzyczeli rLech Poznańr1;. Następnie zaatakowali wóz stacji.

rGazeta Wyborczar1; podaje również, że zaczęli uderzać pięściami w auto. Następnie chwycili za nadkola i kołysali samochodem, chcąc go przewrócić. Technik wyszedł więc z wozu, jednak nie zdążył nic powiedzieć, bo został uderzony pięścią w twarz przez jednego z agresywnych mężczyzn. Chuligan krzyczał też, że go dobiją, a drugi wołał: rTy ch... z Polsatu!r1;. Technik zasłaniał się rękami. Napastnicy grozili mu śmiercią i tym, że podpalą wóz. Pracownik Polsatu na chwilę stracił przytomność. Gdy ją odzyskał, napastnicy odchodzili już od wozu, więc zadzwonił na policję, która zatrzymała grupę chuliganów. Dwaj z nich, którzy pobili pracownika Polsatu, byli pijani. Napastnicy przyznali się do winy. rGazeta Wyborczar1; dodaje, że trwa sprawdzanie, czy są pseudokibicami. Pracownik stacji przebywa na ponad tygodniowym zwolnieniu lekarskim (ma wybity ząb, podejrzenie wstrząsu mózgu oraz stłuczoną kość policzkową), a napastnicy usłyszeli zarzuty za groĹşby i uszkodzenie ciała.

Przypomnijmy, że to niejedyne ataki na pracowników Polsatu w ostatnim czasie. 11 listopada w czasie zamieszek w Warszawie zniszczono wozy transmisyjne m.in. Polsat News i Superstacji oraz wyzywano i popychano ekipę Polsatu, a w lipcu operator i dziennikarka kanału Polsat News zostali zaatakowani przez agresywnego pielgrzyma, który znajdował się na placu przed Jasną Górą w czasie pielgrzymki Rodziny Radia Maryja.
   

Komentarze

 • 1266
  #1 tadeusz242 dnia 22-11-2011 06:43
  Tych BANDZIORÓW powinni zamknąć na 15 lat odsiadki.
 • 472
  #2 Jarek dnia 22-11-2011 07:57
  Jakby stwierdził zapewne pewien user który na szczęście jest juz zbanowany: "To nie byli kibole to byli patrioci usuwam Polsat z listy kanałów"
 • 1297
  #3 suomi dnia 22-11-2011 12:08
  Nie wiem czemu to jest dla ciebie powodem do żartów.Ja już dawno przekonałem się że większość tych kiboli to zwykli bandyci otępieli od nadmiaru koksu i narkotyków,powiązani z grupami przestępczymi dla których są idealnymi pionkami (bo nie potrafią myśleć zbyt trzezwo) i mocni tylko w grupie kiedy kieruje nimi ktoś inny-zazwyczaj tylko nieco mądrzejszy od całej reszty łysej bandy bo akurat ukończył te osiem klas w odróżnieniu od innych.Wystarczy popatrzeć na te smętne ogłupiałe postacie w kapturach żeby to zrozumieć.Niestety w Polsce nie umieją zrobić z nimi porządku pozwalając na to żeby ta banda kretynów psuła innym ludziom oglądanie meczu i atakowała np.dziennikarzy którzy chcą pokazać prawdę reszcie społeczeństwa.
 • 472
  #4 Jarek dnia 22-11-2011 13:39
  @suomi jakby ode mnie zależało to z kibolami byłby spokój... nie byłoby plastikowych kul...
 • 1831
  #5 Staszek dnia 22-11-2011 13:57
  Mam nadzieję, że dostaną bardzo surową karę. Coś takiego trzeba bardzo ostro tępić.
 • 1890
  #6 Cyfrowy Polsat dnia 22-11-2011 14:18
  Jakby to powiedział Marian PaĹşdzioch "za jaja i na latarnie" albo "do wora i do jeziora". I się w pełni z nim zgodzę. Trzeba tępić taką hołotę.
 • 472
  #7 Jarek dnia 22-11-2011 14:34
  Ciekawe czy kibole byliby tacy bohaterowie jakby Policja mogla uzywać wobec nich ostrej amunicji...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.