' /> ' /> '>

Polsat Crime & Investigation Network z reklamami

MN 15/12/2011
CI Polsat
 Biuro reklamy Polsat Media przejmie od Atmedia sprzedaż czasu reklamowego w kanale HISTORY. Ponadto, Polsat Media rozpocznie wkrótce sprzedaż reklam w stacji Polsat Crime & Investigation Network. To efekt współpracy Grupy Cyfrowy Polsat z A+E Networks UK. HISTORY i Polsat Crime & Investigation Network są dostępne m.in. w Cyfrowym Polsacie i Cyfrze+.

Obecnie kanał o zbrodniach i przestępstwach Polsat Crime & Investigation Network nie emituje reklam. Pokazuje tylko materiały autopromocyjne i reklamujące siostrzane kanały HISTORY i HISTORY HD (na początku 2012 roku ta druga stacja też dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu). Wkrótce jednak Polsat Crime & Investigation Network rozpocznie nadawanie reklam komercyjnych. Z kolei stacja o tematyce historycznej HISTORY emituje już reklamy, ale zmieni się sprzedawca czasu reklamowego w kanale.

Warto też dodać, że oficjalna nazwa kanału o zbrodniach to Crime & Investigation Network Polsat. Jednak w celach marketingowych używana jest nazwa Polsat Crime & Investigation Network i jej skrócone wersje.


Komentarze

  • 2590
    #1 Kocur007 dnia 15-12-2011 21:05
    i juz doczekalismy sie reklam a mialo byc tak pieknie , to teraz bedziemy ogladac wiecej reklam niz programu icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.