Zupełnie nowe "Szpilki na Giewoncie" w Polsacie

MN 03/01/2012
Polsat
 Ruszają zdjęcia do czwartego sezonu rSzpilek na Giewoncier1;. Będzie to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu Telewizji Polsat. Wiosną nie zobaczymy Magdaleny Schejbal, ale za to pojawią się nowi bohaterowi i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

Zmianie ulegli także scenarzyści oraz reżyser serialu. Tematem czwartego sezonu będzie przede wszystkim miłość r11; i to w bardzo różnych barwach. 4. sezon rSzpilek na Giewoncier1; to prawdziwe chmury gradowe nad Bartkiem (Krzysztof Wieszczek), a także, tornado na Podhalu, czyli bezwzględna Diana (Joanna Pierzak-Orleańska) w Biurze rTu i teraz". Słońce zza chmur zacznie wychodzić dla Xenii (Anna Czartoryska) oraz Agnieszki (Natalia Rybicka), a całkiem nowy dzień nastanie dla Lucyny (Dorota Pomykała) oraz Anieli (Małgorzata Pieczyńska). Nadzieję do Zakopanego przywieje natomiast nowa postać r11; Mateusz (w tej roli po raz pierwszy w serialu Jan Wieczorkowski).


Natalia Rybicka
foto: Polsat


Szczególnych emocji dostarczy nam Xenia (Anna Czartoryska), którą poznaliśmy pod koniec 3. sezonu rSzpilek na Giewoncier1; i która niezwykle przypadła do gustu widzom. Xenia jest rasową singielką z Warszawy. Prowadzi własny klub muzyczny, zachwyca swoim głosem i zna się na dobrym brzmieniu jak nikt inny. To ona zachęciła Bartka, aby zagrał w jej klubie na skrzypcach, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Xenia jednak ma też swoją tajemnicę z przeszłości, o której wolałaby zapomnieć. Rozterki na temat przeszłości nie ominą także Bartka. Czy tych dwoje poradzi sobie z rozliczeniem dawnych czasów?

Mówi się, że gdy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno. Tak też będzie w życiu Agnieszki (Natalia Rybicka), która zaskarbiła sobie sympatię widzów swoją rezolutnością, wdziękiem i siłą charakteru pod koniec 3. sezonu rSzpilek na Giewoncier1;. W finale spadły na nią prawdziwe gromy: została wyrzucona z pracy i porzucił ją narzeczony. Mogłoby się wydawać, że Agnieszka się załamie r11; ale nic bardziej mylnego. Z dużą pomocą Lucyny i pod wpływem ostrego górskiego powietrza podnosi się, zaciska zęby i postanawia walczyć. W pensjonacie Lucyny pojawi się także Mateusz Rybicki (Jan Wieczorkowsk), który otworzy przed Agnieszką nawet kilkar30;. przysłowiowych rokienr1;.

Na Podhalu mocno namiesza także Diana (Joanna Pierzak-Orleańska), która w finale 3. sezonu dyscyplinarnie zwolniła cały zespól Biura rTu i terazr1;. Ta królowa warszawskich salonów i sklepów z drogimi butami w nowym sezonie na stałe zagości w Zakopanem. Pytanie tylko r11; komu jeszcze zaszkodzi i czy góralski klimat zmiękczy jej lodowate serce?

W nowych odcinkach zobaczymy także: Anitę Jancię, Piotra Zelta, Marcina Rogacewicz oraz Lidię Sadowę. Za reżyserię czwartej serii rSzpilek na Giewoncier1; odpowiada Radosław Piwowarski, nowymi scenarzystkami zostały Agnieszka Olejnik i Monika Zięba, operatorem r11; Marek Trzaskowski. Zdjęcia ruszyły dzisiaj (3 stycznia), a emisja nowych odcinków jest planowana na wiosnę 2012. Serial niezmiennie produkuje PAISA Films.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.