Gra w ciemno w Hiszpanii

MN 18/04/2007
Polsat
 Gry w ciemno - teleturniej produkowany przez ATM, a emitowany w Telewizji Polsat, pojawi sie jesienią w hiszpańskiej telewizji TVE. Sprzedaż formatu na wymagający duży rynek, jakim jest Hiszpania, pociąga za sobą kolejne oferty.

- Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że największa stacja hiszpańska TVE zdecydowała się kupić program (60 odcinków - inf. red.). Jest to czwarty rynek, gdzie sprzedaliśmy nasz format. Gra w ciemno od roku emitowana jest w greckiej telewizji MegaChannel. W tej chwili Grecy produkują już jej trzecią serię. Z tego co wiem ma ona bardzo dobre wyniki oglądalności na poziomie 22%, czyli o 8% więcej niż średnie wyniki stacji, 40% udziału w rynku wśród widowni w wieku 15-24 lata, czyli tej, na których stacji najbardziej zależyr1; - powiedział dla portalu wirtualnemedia.pl Jacek Ściobłowski - dyrektor działu sprzedaży ATM Grupa.

- Rozniosła się wieść po Cannes. Najprawdopodobniej jeszcze na tych targach podpiszemy umowę na dystrybucję z kolejnymi stacjami. Trwają negocjacje z brytyjskim przedstawicielem, ale nie będę na razie zdradzał z kim. Jeśli teleturniej przyjmie się na rynku hiszpańskim, jestem przekonany, że opanuje on rynki światowe - mówi Jacek Ściobłowski.


Źródło: wirtualnemedia.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.