Samojłowicz nie odchodzi z "Hotelu 52"

MN 25/02/2012
Polsat
 Laura Samojłowicz, czyli serialowa Natalia Lipska, nie odejdzie z obsady rHotelu 52r1;. Aktorka zmieniła swoją decyzję, bo pierwotnie planowała zrezygnować z gry w serialu po piątym sezonie. Polsat nie będzie więc miał takiego problemu, jak w przypadku rSzpilek na Giewoncier1;, gdzie z serialu odeszła Magdalena Schejbal, wcielająca się w główną bohaterkę Ewę Drawską.

W tym wypadku przebudowano wątki tak, aby rozłożyć ciężar gry na inne bohaterki r11; Lucynę (Dorota Pomykała), Agnieszkę (Natalia Rybicka), Xenię (Anna Czartoryska) oraz Dianę (Joanna Orleańska). Zarówno rSzpilki na Giewoncier1;, jak i rHotel 52r1; wracają na antenę 1 marca (emisja w czwartki, odpowiednio o 22:00 i 21:00).

r11; Po wypowiedzi Laury o odejściu z serialu, zostały przedstawione nam bardzo ciekawe wątki dotyczące jej bohaterki, co wiąże się z fajnym wyzwaniem artystycznym i aktorskim. Tak więc na dzień dzisiejszy Laura zostaje w obsadzie. Rozmawiamy i idziemy do przodu r11; powiedziała agencji AKPA Magdalena Siewierska, menadżerka Laury Samojłowicz.


Krzysztof Kwiatkowski i Laura Samojłowicz
(foto: Polsat)


Komentarze

  • 472
    #1 Jarek dnia 25-02-2012 11:00
    Podwyżkę dostała albo nie dostała innej roli w innym serialu

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.