Rock i Dowbor poprowadzą "Się kręci na żywo"

MN 02/03/2012
Polsat
 Jak już informowaliśmy, w najbliższą sobotę o 10:45 startuje rSię kręci na żywor1;, nowa odsłona programu rSię kręcir1;. Magazyn będzie nadawany co tydzień o stałej porze, ze studia r11; jednej ze stołecznych kawiarni. Poprowadzą go Maciej Dowbor i Maciej Rock.

Filmy, seriale, showbiznes, relacje z planów filmowych, premier, koncertów i pokazów mody. Kultura w każdym wymiarze. Ciekawe rozmowy, interesujący goście. W premierowym odcinku zobaczymy m.in. Agnieszkę Popielewicz, która zaprosi do swojej kuchni Martę Grycan r11; obie panie porozmawiają szczerze, i nie tylko o gotowaniu, Marcin Cejrowski przedstawi relację z jednego z najbardziej prestiżowych pokazów mody ostatnich tygodni, który odbył się w Londynie, a Paulina Sykut-Jeżyna wspólnie z aktorem Marcinem Kwaśnym i lekkoatletą, mistrzem Europy na 400 m przez płotki Pawłem Januszewskim, będzie zachęcać do wiosennego biegania.

Gośćmi Macieja Dowbora i Macieja Rocka w studio będą aktorzy rSzpilek na Giewoncier1; r11; Joanna Orleańska, Anna Czartoryska, Piotr Zelt i Krzysztof Wieszczek, którzy opowiedzą m.in. o najnowszym, czwartym sezonie serialu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.