Solorz-Ĺťak i Polsat Media nagrodzeni

MN 25/04/2012
Polsat Media
 Zygmunt Solorz-Ĺťak, już po raz drugi w historii, został uhonorowany tytułem Człowieka Mediów Roku w konkursie Media Trendy. Nagroda została przyznana w kategorii Wydarzenie Roku na rynku medialnym, jakim był zakup Polkomtela. Ponadto, laureatem nagrody głównej w konkursie Media Trendy 2012 zostało biuro reklamy Polsat Media.

Jury konkursu uzasadniło swoją nagrodę dla Solorza-Ĺťaka w następujący sposób: rZa wyczucie rynku i zrozumienie zmieniających się potrzeb konsumenta. Za wizję i odwagę w jej realizacji. Za stworzenie projektu, którego jeszcze na rynku nie było. Wreszcie, za przeprowadzenie transakcji uznawanej za jedną z największych od lat w Europie r11; i sfinansowanie jej w całości z polskiego kapitałur1;.

Z kolei biuro reklamy Polsat Media zwyciężyło w kategorii rZintegrowana Kampania w Mediach Cyfrowychr1; oraz zdobyło wyróżnienie w kategorii rWykorzystanie Internetu i Mediów Interaktywnych r11; podkategoria: Engagementr1; za realizację projektu rKasia Live Bakingr1;, pierwszego w Polsce interaktywnego programu kulinarnego rna żywor1;, transmitowanego w internecie za pomocą wielu platform. Projekt był realizowany wspólnie z redakcją telewizji internetowej ipla, firmą Unilever oraz domem mediowym PHD Media Direction.

Nagrody zostały wręczone podczas gali Media Trendy 2012, która odbyła się 23 kwietnia w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Media Trendy to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. W głosowaniu biorą udział przedstawiciele branży r11; media, domy mediowe, organizacje mediowe oraz eksperci rynku komunikacji marketingowej.


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 07-05-2012 08:47
    "Za wyczucie rynku i zrozumienie zmieniających się potrzeb konsumenta. Za wizję i odwagę w jej realizacji. Za stworzenie projektu, którego jeszcze na rynku nie było" uzasadnienie jury jak najbardziej słuszne. Taki jest właśnie p.Solorz-Żak i jego działania. Gratulację i oby więcej takich sukcesów CP.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.