Polsat przygotowuje Sopot Festival

MN 09/05/2012
Polsat
 Podczas wczorajszej konferencji prasowej na temat TOPtrendów poinformowano, że Polsat najprawdopodobniej zorganizuje w tym roku dwa festiwale w Sopocie. Pierwszym będą oczywiście TOPtrendy, a drugim reaktywowany Sopot Festival, emitowany wcześniej w TVP oraz TVN. Trwają już przygotowania i wszystko wskazuje na to, że pierwsza edycja po przerwie odbędzie się w sierpniu.

Zostanie ona zorganizowana w Operze Leśnej w Sopocie, której remont ma się wkrótce zakończyć. Z kolei TOPtrendy odbędą się jeszcze w Ergo Arenie, zlokalizowanej na granicy Gdańska i Sopotu (od 25 do 27 maja). Sopot Festival ma mieć podobną formułę do TOPtrendów, ale będzie festiwalem międzynarodowym, o zasięgu europejskim z udziałem zagranicznych wykonawców. Koncerty mogą być emitowane przez wiele krajów.


Komentarze

  • 2423
    #1 Posterunkowy dnia 09-05-2012 18:26
    Czekałem na takie informacje od dłuższego czasu. Bardzo dobrze że Polsat i Sopot dogadały się w sprawie festiwali. Ja bym zaproponował jeszcze taki np. 2 dniowy festiwal pt. "Przegląd polskich kabaretów" ale mam na myśli nie tylko te popularne formacje kabaretowe ale także młode te mniej popularne. Gdyby stworzono taki festiwal i organizowano go np. w lipcu, Polsat organizowałby 3 duże imprezy w wakacje ( w przyszłym roku TOPTRENDY powinny pojawić się w czerwcu. ) - TOPTRENDY czerwiec, Przegląd Kabaretów lipiec, Sopot Festival sierpień. Tylko mam problem co zrobić z sopocką nocą kabaretową, ogólnie bardzo lubię dzień w którym na sopockiej scenie występują mistrzowie kabaretu ale jeżeli powstał by ten 3 festiwal to wtedy noc sopocka stałaby pod znakiem zapytania.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.