Ruszyły zdjęcia do serialu "Na krawędzi"

MN 10/05/2012
Polsat
 Padł pierwszy klaps na planie nowego serialu rNa krawędzir1;. Jest to 13-odcinkowy serial kryminalny produkowany przez spółkę Baltmedia (część ATM Grupy) dla Telewizji Polsat. Na antenie pojawi się wraz z jesiennymi propozycjami telewizyjnymi. Głównym tematem serialu jest walka z przestępczością w obronie wykorzystywanych kobiet.

Serial kryminalny rNa krawędzir1; to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), pozornie szczęśliwej i niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jako majętna bizneswoman, po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Kiedyś, w czasach studenckich, została bardzo skrzywdzona. Drugi, ważny wątek to równolegle prowadzone śledztwo przez policyjną grupę dochodzeniową dowodzoną przez Tomasza Kamińskiego (Marek Bukowski).

W serialu poza Urszulą Garbowską i Markiem Bukowskim zobaczymy plejadę wspaniałych aktorów, a wśród nich są: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki. Do obsady dołączyły również Weronika Rosati i Olga BołądĹş.

Reżyser serialu, Maciej Dutkiewicz, jest jednocześnie współautorem scenariusza, który napisał w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Pilot serialu powstał w ubiegłym roku i uzyskał bardzo dobre wyniki w badaniu na próbie widzów.


Komentarze

  • 387
    #1 nieustraszony dnia 11-05-2012 07:49
    Może być ciekawy serialicon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.