Muzyczna Majówka Polsatu

MN 28/04/2007
Polsat
 Polsat zaprasza na relację na żywo z plenerowego koncertu - Zakochaj się w Toruniu czyli Muzyczna Majówka Polsatu.Na scenie zobaczymy m.in.: Stachurskyego, Gosię Andrzejewicz i Kasię Cerekwicką.

Oprócz nich wystąpią: Justyna Steczkowska, zespół KOMBII oraz Sławek Uniatowski. W scenerii toruńskiej Starówki w wykonaniu Kasi Cerekwickiej usłyszymy jej dwie przebojowe piosenki: Na kolana i Potrafię kochać. Stachursky zaprezentuje dwa swoje hity: Z każdym twym oddechem i Jesteś moim przeznaczeniem. Gosia Andrzejewicz przedstawi nam trzy swoje utwory: Słowa, Pozwól żyć i Trochę ciepła. Justyna Steczkowska zaśpiewa aż cztery piosenki ze swojego repertuaru: To nie miłość, to tylko złudzenie, Za karę, Kryminalna miłość oraz Oko za oko. Równie bogato zapowiada się mini recital zespołu KOMBII, w którym nie mogło zabraknąć takich przebojów z ich długoletniej kariery, jak: Ślad, Pokolenie, Sen się spełni, Nasze Radez-Vous oraz Black&White. Podczas koncertu na Rynku w Toruniu wystąpi dla nas też reprezentant najmłodszej generacji - finalista "Idola", Sławek Uniatowski ze swoimi piosenkami: Kocham Cię i You are So Beautiful. W wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Anny Węgorzewskiej usłyszymy także wspaniały, miłosny przebój z repertuaru Andrea Boccellego - Time to say goodbye.

Koncert poprowadzą: Agata Młynarska i Tomasz Karolak oraz Joanna Koroniewska i Maciek Dowbor. Wstęp na imprezę - wolny! Transmisja na żywo na antenie Telewizji Polsat - 11 maja o godz. 20.00. W trakcie koncertu widzowie będą mogli wysyłać miłosne sms-y, które będą prezentowane na antenie, będzie można również pobrać muzyczne dzwonki.


Źródło: Polsat
 

Komentarze

 • PIPI
  #1 PIPI dnia 12-05-2007 16:10
  icon_wink Super był ten kocer icon_wink
  Byłam tam na zywo więc wiem...icon_green
 • 1
  #2 MN dnia 12-05-2007 19:16
  Zazdroszczę, ja oglądałem w tv, ale to nie to samo icon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.