Polsat podpisał umowę z VECTRĄ

MN 05/06/2012
Polsat
 Oferta VECTRY wzbogaci się niedługo się o 9 kanałów Polsatu: Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport (SD i HD), Polsat Sport Extra (SD i HD) oraz Polsat Cafe. Na mocy podpisanej 29 maja br. umowy będą one dostępne dla abonentów już od 1 paĹşdziernika 2012 r.

W sumie, wraz z kanałem Polsat obecnym już w ofercie VECTRY, jej abonenci będą mogli oglądać 10 kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat.

Dzięki podpisanej umowie wzbogacona zostanie oferta VECTRY, a kanały Polsatu zyskają dostęp do nowej, szerokiej i atrakcyjnej grupy widzów. Polsat HD, Polsat Sport News, Polsat Sport oraz Polsat 2 będą dostępne dla wszystkich abonentów cyfrowych VECTRY, czyli abonentów pakietu złotego i platynowego. Kanały Polsat News oraz Polsat Cafe wzbogacą ofertę pakietu platynowego VECTRY. Natomiast programy Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra (SD i HD) dołączą do pakietu Sport na Ostro. Dodatkowo wybrane kanały Telewizji Polsat pojawią się również w ofercie analogowej operatora.

r11; Podpisana umowa jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii zapewnienia kanałom Polsatu, jak najszerszej widowni i dystrybucji. Abonenci VECTRY uzyskają dostęp do naszej unikalnej oferty kanałów dla całej rodziny, a Telewizja Polsat zyska istotną i atrakcyjną grupę nowych widzów. Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z VECTRĄ z korzyścią dla naszych r11; już teraz wspólnych widzów r11; powiedział Maciej Stec, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych Telewizji Polsat.

Pozycje na liście:
107. Polsat 2
116. Polsat HD
207. Polsat Sport
208. Polsat Sport HD
209. Polsat Sport Extra
210. Polsat Sport Extra HD
211. Polsat Sport News
706. Polsat CafĂŠ
802. Polsat News
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 05-06-2012 18:40
  Patrząc na układ kanałów VECTRY, to te pozycje są puste i widocznie przemyślanie przygotowane pod nowe kanały. Szkoda, że od razu do oferty nie wejdą pozostałe kanały Grupy Polsat, czyli Polsat Film, Polsat Play, Polsat JimJam oraz Polsat Crime & Investigation Network. Może z czasem pojawią się w VECTRZE
  smile1wink
 • 2590
  #2 Kocur007 dnia 06-06-2012 06:44
  to polsat strzela sobie samobója sprzedając takie kanały jak polsat sport a jak juz sie sprzedadza do innych platform naziemnych to popłyną

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.