Reality show z psami w roli głównej w Polsacie

MN 30/06/2012
Polsat
 W lipcu Polsat rozpocznie emisję reality show rNajwspanialszy pies Amerykir1;. W programie dwanaście niezwykłych drużyn, składających się z psów i ich właścicieli, przybywa z różnych stron Stanów Zjednoczonych, by rywalizować o nagrodę w wysokości ćwierć miliona dolarów i tytuł Najwspanialszego psa Ameryki.

Program ma 10 odcinków. Jego uczestnikami są:
* Ron, kierownik budowy i jego pies, Tyllman r11; mistrz deskorolki,
* żołnierz J.D. i akrobatka Galaxy,
* projektantka mody o imieniu Brandy oraz Beacon r11; jej modelka,
* Michael r11; komik, któremu towarzyszy Ezzie,
* producentka filmowa z Hollywood, Laura i jej pupil, Preston,
* Travis r11; chłopak z małego miasteczka i Presleyr30; na czterech łapach,
* dziadek z Teksasu, o imieniu Bill i jego Star r11; suczka, która uratowała życie jego żonie, gdy ta zapadła w śpiączkę cukrzycową,
* Laurie i jej sześcioletni maltańczyk, Andrew,
* Teresa, która zawodowo zajmuje się opieką nad psami i jej psi ulubieniec, Leroy,
* Elan r11; adeptka tresury psów i jej sznaucerka, Kenji,
* Beth Joy ze swoją suczką r11; aktorką, wabiącą się Bella Starlet,
* David, nowojorski lekarz i jego najbliższy przyjaciel, Elvis.

Program rozpoczyna się, gdy właściciele ze swoimi pupilami przybywają do Psiej Akademii. Na terenie tej rezydencji i otaczającego ją rancza znajdą wszelkie wygody, jakie tylko można sobie wyobrazić. Zamieszkują razem i odtąd będą rywalizować ze sobą w rozmaitych zadaniach, które pozwolą ludziom zaprezentować nadzwyczajne umiejętności tresury, a zwierzętom r11; wyjątkowe zalety charakteru: inteligencję, lojalność, chęć współpracy i odwagę.

W kolejnych odcinkach drużyny będą konkurować w coraz trudniejszych zadaniach, których zasady objaśnia i nad całością czuwa Jarod Miller, gospodarz programu. A w każdym wydaniu zobaczymy dwie konkurencje. W skład jury wchodzą: Victoria Stilwell r11; uznana treserka psów, która prowadzi też własny program telewizyjny; Allan Reznik r11; wydawca dwóch poczytnych magazynów o psach; Wendy Diamond r11; autorka bestsellerów i działaczka na rzecz zwierząt, która przybywa na plan tego programu ze swoją pupilką, Lucky. Sędziowie bacznie obserwują poczynania uczestników. Następnie oceniają zdolności szkoleniowe właścicieli, jak i postępy ich psów w tresurze. W finale każdego odcinka eliminują z konkursu jedną parę r11; psa i jego właściciela.


rNajwspanialszy pies Amerykir1;
foto: Polsat


rNajwspanialszy pies Amerykir1;, premiera: 14 lipca, godz. 17:45
Emisja: sobota r11; niedziela, godz. 17:45


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 04-07-2012 09:23
    Wow. Na co to Amerykanie nie wpadną. Ale zapowiada się ciekawie, będzie pewnie kupa śmiechu. Fajnie, że Polsat puszcza coś nowego mimo, że są wakacje. Na każdym innym kanale powtórki, więc w wakacje pozostaje tylko Polsat oglądać.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.