Polsat JimJam zawita nad morze

MN 30/07/2012
Polsat JimJam
 rKino Letnier1;, wakacyjny projekt Cyfrowego Polsatu, kanału filmowego Filmbox i rozgłośni Antyradio dociera również do Jastarni (będzie tam obecny od 1 sierpnia do końca miesiąca). Ponadto, dotychczasowa koncepcja projektu została poszerzona o rStrefę Dzieckar1;, przygotowaną pod patronatem kanału Polsat JimJam.

rStrefa Dzieckar1; powstała także pod patronatem Cyfrowego Polsatu. Małych plażowiczów partnerzy zapraszają w okolice Beach Village, gdzie codziennie od 10:00 czekają na nich liczne aktywności. W specjalnym namiocie będzie działał rkącik telewizyjnyr1; z bajkami emitowanymi przez Polsat JimJam. Zaplanowano także miejsce do gry w piłkę, plac zabaw na piasku, kącik do rysowania i ściankę fotograficzną.Dodatkowo Cyfrowy Polst zapewni na plaży bezpłatne hotspoty. W Jastarni goście Beach Village i plażowicze, którzy ulokują się przy wejściu 49, będą mieli darmowy dostęp do szybkiego, mobilnego Internetu Cyfrowego Polsatu.

Z kolei w rKinie Letnimr1; przez 5 tygodni, od poniedziałku do piątku po zachodzie słońca, miłośnicy kina mogą obejrzeć hity filmowe w plażowej scenerii. Organizatorzy zapraszają na otwarte pokazy 10 tytułów, w tym m.in. rMiędzy słowamir1; nominowany do pięciu Złotych Globów, rPulp Fictionr1; w reżyserii Quentina Tarantino czy rLondyński Bulwarr1; z Colinem Farellem i Keirą Knightley.

Projekt rKino Letnier1; jednocześnie odbywa się w czterech innych miastach r11; Warszawie, Krakowie, Katowicach i Sosnowcu r11; gdzie bezpłatne pokazy filmowe rozpoczęły się 4 lipca i potrwają do 1 września br.


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 01-08-2012 13:04
    Wow. Genialny pomysł. Dzieciaki nie będą się nudzić na plaży. Oprócz rozrywki dla rodziców wieczorami, CP zadbał też o najmłodszych w ciągu dnia. Tym fajniej, że przecież Polsat Jim Jam puszcza w wakacje kultowe polskie bajki.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.