Polsat pokaże relację z Pikniku Country

MN 31/07/2012
Polsat
 W miniony weekend w Mrągowie odbył się Piknik Country 2012. Po raz pierwszy od lat Polsat nie zdecydował się na przeprowadzenie transmisji na żywo z któregoś z koncertów festiwalu. Jak jednak ustaliliśmy, ekipa Polsatu była w Mrągowie i nagrywała materiały na temat festiwalu.

Zostaną one pokazane w najbliższą sobotę w specjalnym wydaniu rSię kręci na żywor1;, które będzie poświęcone właśnie Piknikowi Country. Warto dodać, że w tym roku z planowanych trzech dni Pikniku Country odbyły się tylko dwa. W niedzielę koncerty odwołano ze względu na zniszczenie sceny mrągowskiego amfiteatru przez wichurę.

Tegoroczny Piknik Country skupiał się głównie na artystach grających country, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Świętowano m.in. otwarcie wyremontowanego amfiteatru oraz dwudziestolecie zespołu Colorado. W niedzielę miało się z kolei odbyć dwudziestolecie zespołu Wilki w rytmach country, ale koncert odwołano.

rSię kręci na żywor1;: w sobotę o 10:45 w Polsacie.
 

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 31-07-2012 13:40
  Może za rok Polsat pokaże normalnie na żywo wszystkie 3 dni festiwalu
  smile1wink
 • 2214
  #2 mateush dnia 01-08-2012 12:41
  Ale dobrze, że chociaż 'Się kręci' będzie poświęcony Piknikowi Country, więc nie ma tak, że nic nie będzie na ten temat. W Polsacie i tak jest najwięcej takich transmisji rożnych festiwali w porównaniu z konkurencją. I nie zapominajmy o sierpniowym TOP of the Top który odbędzie się w sierpniu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.