Będzie II edycja Jak oni śpiewają

MN 08/05/2007
Polsat
 TV Polsat postanowiła pójść za ciosem i podjęła decyzję o realizacji kolejnej edycji Jak oni śpiewają. Na podobny krok zdecydował się TVN, który wyprodukuje szóstą edycję Tańca z gwiazdami.

Informację o realizacji drugiej serii show potwierdziła Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Zygmunta Solorza-Żaka -Takie mamy plany - mówi Terentiew.

W tej chwili program Jak oni śpiewają emitowany jest w sobotnie wieczory. Gwiazdy znanych seriali konkurują o kontrakt płytowy. Dotychczasowe zmagania aktorów śledziło 4,6 mln widzów. Czyli niemal 400 tysięcy osób mniej niż Taniec z gwiazdami. Ale Polsat wygrywa, jeżeli chodzi o udziały w rynku, czyli odsetek osób oglądających program spośród wszystkich, które w danym momencie mają włączony telewizor. Jak oni śpiewają zgarniał jedną trzecią widowni spędzającej sobotni wieczór z pilotem w dłoni. To o cztery procent więcej niż TVN-owska konkurencja w niedziele - czytamy w Dzienniku.


Źródło: Dziennik


Komentarze

  • 18
    #1 Kamil2 dnia 09-05-2007 20:08
    Świetna decyzja ze strony Polsatu! A co do edycji to chciałbym zobaczyć: Artura Żmijewskiego, Grażynę Wolszczak, Małgorzatę Foremniak, Weronikę Książkiewicz, Edytę Olszówkę, Anetę Zając, Tomasza Kota itd.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.