Polsat: "Przyjaciółki" to nie "Seks w wielkim mieście"

MN 20/08/2012
Polsat
 Polsat postanowił zdementować pojawiające się w mediach informacje mówiące o tym, że rPrzyjaciółkir1; to polska wersja lub polska odpowiedĹş na rSeks w wielkim mieścier1;. Jak podkreśla stacja, nie będzie to kolejny rSeks w wielkim mieścier1;, ani rGotowe na wszystkor1;, a w serialu nie znajdziemy wyzwolonych singielek spragnionych kariery i seksu.

Scenariusz serialu to polski pomysł. Stworzyła go Beata Pasek. Jak podkreśla stacja, rPrzyjaciółkir1; to chwilami wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaĹşni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Akcja dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety, które poznały się w liceum. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego r11; wszystkie próbują odnaleĹşć siebie, poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie. Główne bohaterki to: Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska).


Małgorzata Socha, Anita Sokołowska
foto: Polsat


Serial produkuje Akson Studio, a premierowy odcinek Polsat pokaże 6 września o 22:00. Kolejne epizody będzie można oglądać zawsze w czwartki.
 

Komentarze

 • 2960
  #1 rotalplus dnia 20-08-2012 14:12
  W TVN był taki serial KLUB SZALONYCH DZIEWIC, gdzie było ich 3 a nie 4. To pewnie do tego bardziej podobne. Spadł po 1.sezonie. To pewnie taki mix tego serialu, Pierwszej miłości, M jak miłość jak i SEKS w wielkim mieiście. Nic specjalnego. Pewnie też sporo podobieństw bedzie do serialu PRZEPIS NA ŻYCIE. Mogliby się bardziej wysilic, ale to Nina Terentiew będzie oglądać
 • 2639
  #2 Emil dnia 21-08-2012 02:32
  Nawet na to nie wpadłem, żeby upodabniać ten serial do Seksu w wielkim mieście czy Gotowych na wszystkich
  smile1winkgrin

  rotalplus, Klub Szalonych Dziewic całkiem spoko był
  smile1wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.