Studio Lotto z nową formułą

MN 11/05/2007
Polsat
 Studio Lotto emitowane w Polsacie codziennie ok. 21.55 zmieni się w wielkie telewizyjne show. -Trwają castingi na prowadzących. Formuła powinna zmienić się znacznie w ciągu trzech, czterech miesięcy - mówi Sławomir Łopalewski, wiceprezes Totalizatora Sportowego.

Według danych spółki w gry liczbowe gra 16 mln Polaków. Aby zachęcić do tego jeszcze więcej osób, firma wprowadzi dwie nowe gry i zmieni formułę telewizyjnych losowań. Celem jest wielkie show, przypominające amerykańskie loterie. Spółka wdraża ambitny plan zmiany wizerunku, bo chce w ciągu dwóch lat zagarną ponad połowę przychodów z gier hazardowych w Polsce, które Ministerstwo Finansów szacuje na 7 mld zł - czytamy w Dzienniku.

-Obecna formuła losowań Lotto nie przystaje do czasów dynamicznej telewizji, a Polsat, który je obecnie emituje, zdecydowanie taką telewizją chce być - uważa Tomasz Tęcza, media planner domu mediowego SPC House of Media.

-Jeśli Totalizatorowi uda się rzeczywiście zrobić show z prawdziwego zdarzenia, losowanie może przyciągnąć nie tylko rzesze nowych widzów, ale również reklamy. - Ciekawa formuła losowania może ściągnąć przed telewizory młodzież, która jest znacznie atrakcyjniejszą grupą docelową dla reklamodawców - uważa Tęcza.


Żródło: Dziennik

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.