7 Konfrontacji Sztuk Walki w Polsacie

MN 18/05/2007
Polsat
 W sobotę 03.06.07 o północy Polsat zaprasza na retransmisję 7 Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas Gali widzowie zobaczą 7 pojedynków. Siódmy, finałowy wyłoni najlepszego zawodnika oraz reprezentanta najskuteczniejszej sztuki walki.

Gala odbędzie się 02.06.07 w hali warszawskiego "Torwaru". Na ringu podczas 7 edycji Konfrontacji, wśród 6 tysięcznej publiczności zadebiutuje Przemysław Saleta. Będzie to przełomowy moment w karierze znanego sportowca - po raz pierwszy wystąpi w formule MMA! Saleta nieprzypadkowo na swój debiut wybrał "KSW" - jest to największa i jedyna z takim rozmachem organizowana Gala tego typu w Polsce.

"Konfrontacja" to starcie ośmiu najbardziej popularnych stylów walki z całego świata. W Mixed Martial Arts (MMA) kopnięcia i uderzenia łączy się z rzutami, dźwigniami, duszeniami i walką w parterze. Pojedynki judoki z karateką, zapaśnika z przedstawicielem tajskiego boksu czy taekwondo to znakomity pokaz różnych technik walki i niesamowitej wytrzymałości zawodników - nie tylko fizycznej ale i psychicznej. Zawodnicy w tradycyjnych strojach prezentują odpowiedni dla nich styl walki, a każdy pojedynek oddzielają pokazy będące wizytówką danej dyscypliny. Podczas KSW nikt nie rezygnuje, nie poddaje się. - To obecnie najbardziej prestiżowy turniej w Polsce, a dzięki telewizji nasze walki mogą oglądać wszyscy - mówi Łukasz Jurkowski, czołowy polski zawodnik MMA.


Relacja na żywo w Polsacie Sport.

Źródło: Polsat

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.