Miniserial "Trick" w Polsacie

MN 01/12/2012
Polsat
 Polsat pokaże serialową odsłonę filmowego hitu rTrickr1;. W obsadzie produkcji znalazły się gwiazdy polskiego kina, m.in.: Piotr Adamczyk, Marian Dziędziel, Andrzej Chyra, Jerzy Trela, Karolina Gruszka, Agnieszka Warchulska, Robert Więckiewicz i Grażyna Szapołowska. Miniserial będzie pokazywany przez najbliższe dwa tygodnie w czwartkowe wieczory.

rTrickr1; to opowieść o brawurowej ucieczce z więzienia dwóch inteligentów, odsiadujących wysokie wyroki r11; utalentowanego fałszerza studolarówek, Marka Kowalewskiego (Piotr Adamczyk) oraz jego starszego współtowarzysza z celi, rProfesorar1; (Marian Dziędziel). Marek to zawodowiec. Jego specjalnością jest podrabianie amerykańskich dolarów r11; jego fałszywe banknoty są identyczne z prawdziwymi. Przypadkowo zamieszani w machinacje na szczytach władzy, przestępcy postanawiają zagrać va banque.


Piotr Adamczyk jako Marek Kowalewski w miniserialu rTrickr1;
foto: Polsat


rTrickr1; to kino sensacyjne nawiązujące do najlepszych tradycji w polskim filmie r11; rozrywki w stylu hitów lat 80-tych: rVabankr1; czy rWielki Szur1;. Tę opowieść o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili, wyreżyserował Jan Hryniak. Scenariusz napisał Michał J. Zabłocki. Natomiast muzykę do tego filmu skomponował Paweł Mykietyn i otrzymał za to nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2010.

rTrickr1;: 6 grudnia o 22:00 i 23:00 oraz 13 grudnia o 22:00 i 23:00 w Polsacie. Miniserial liczy 4 odcinki.


Komentarze

  • 1514
    #1 Direct dnia 01-12-2012 10:04
    W sierpniu to było w TVP2 jako normalny film.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.