20 lat Polsatu w "Tele Tygodniu" i na antenie (wideo)

MN 08/12/2012
Polsat
 18 grudnia Polsat będzie świętować dwudzieste urodziny na gali w Teatrze Wielkim. Na antenie stacji można już oglądać spoty promujące to wydarzenie. Ponadto, kanał emituje krótkie programy wspomnieniowe. Z kolei w poniedziałek do kiosków trafi specjalny numer rTele Tygodniar1; w którym sporo miejsca poświęcono urodzinom Polsatu.

Na okładce wydania jest zdjęcie z Mateuszem Borkiem, Krzysztofem Ibiszem, Maciejem Rockiem, Dorotą Gawryluk i Pauliną Sykut-Jeżyną. W środku numeru będzie można znaleĹşć m.in. informacje o najważniejszych programach i serialach z 20-lecia Polsatu. Specjalne wydanie tygodnika przedstawiono dziś w programie rStudio Weekendr1;.


Okładka numeru
foto: rTele Tydzieńr1;


Z kolei program wspomnieniowy można oglądać w Polsacie między lub w przerwie innych propozycji programowych. Składa się on z kilku odcinków, w których wypowiadają się, np. Józef Birka, Nina Terentiew i Bogusław Chrabota. Ich wypowiedzi wzbogacone są materiałami archiwalnymi.


Program wspomnieniowy emitowany w Polsacie


Natomiast w spotach promujących galę, która odbędzie się 18 grudnia (początek o 20:00, transmisja w Polsacie), występują gwiazdy muzyki od lat związane z Polsatem, m.in. Maciej Maleńczuk i zespół Afromental.


Wybrane zapowiedzi gali 20-lecia Polsatu

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.