Gala z okazji 20-lecia Telewizji Polsat z doskonałym wynikiem

przemekp 19/12/2012
Polsat
 Wczorajszy wieczór należał zdecydowanie do Telewizji Polsat. Wzruszający koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia Telewizji Polsat obejrzało średnio 3 mln 152 tys. widzów. Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie świętowała z nami plejada polskich gwiazd. Gościem specjalnym koncertu był jeden z najsłynniejszych tenorów świata r11; uznawany za najlepiej sprzedającego się artystę w historii współczesnej muzyki poważnej r11; maestro Andrea Bocelli.

Polsat w trakcie Gali na żywo był liderem w obu grupach badanych. W trakcie trwania koncertu Telewizja Polsat była liderem w obu grupach badanych r11; uzyskując doskonały wynik w grupie komercyjnej 16-49 (22,5% SHR) oraz w grupie wszystkich badanych 4+ (23,1% SHR).

To był niezapomniany, pełen wzruszających momentów i emocji wieczór. Na scenie Polsat gościł aktorów, artystów oraz największe osobowości telewizyjne r11; ludzi, którzy na stałe zapisali się w dwudziestoletniej historii pierwszej komercyjnej telewizji w Polsce.

Na jubileuszowej scenie w Teatrze Wielkim w Warszawie zobaczyliśmy, m.in.: Mariusza Szczygła, Cezarego Pazurę, Andrzeja Grabowskiego, Zygmunta Chajzera, Krzysztofa Ibisza, Marcina Millera i Michała Koterskiego. Wspaniałe występy dały zaprzyjaĹşnione z Polsatem: Maryla Rodowicz, która poderwała publiczność podniosłym utworem rWielka wodar1;, i Edyta Górniak, której interpretacja wielkiego hitu Celine Dion rMy Heart Will Go Onr1; wzruszyła publiczność.

Na scenie pojawili się również artyści, którzy wylansowali największe polskie przeboje dwóch ostatnich dekad: Budka Suflera i jej rTakie tangor1;, duet Borysewicz Kukiz z piosenką rBo tutaj jest jak jestr1;, czy zespół HEY z pamiętną rMoją i twoją nadziejąr1;. Tego wieczoru nie mogło zabraknąć również tych, który swoje pierwsze sukcesy odnosili właśnie w Telewizji Polsat, zespołów: Zakopower z Sebastianem Karpielem r11; Bułecką na czele, oraz Afromental, a także uczestników wszystkich czterech edycji rTylko muzyka. Must be the musicr1;.

Polsat przypomniał też sportowe emocje, które towarzyszyły widzom podczas Mundiali, meczów Euro 2008, wyścigów Formuły 1 czy siatkarskich medali w Mistrzostwach Europy i Świata. Jubileuszowy wieczór zakończył występ niespodzianka, a zarazem prawdziwa muzyczna uczta - na scenie Teatru Wielkiego pojawił się wielki włoski tenor, maestro Andrea Bocelii, obecnie najpopularniejszy artysta muzyki klasycznej na świecie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.