Huczne rubinowe gody u Kiepskich

KO 15/01/2013
Polsat
 Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu rŚwiata według Kiepskichr1; (produkcja ATM Grupa SA dla Polsatu). W nowych odcinkach Halinka i Ferdek Kiepscy będą hucznie świętować rubinowe gody. A co wydarzy się oprócz 40. rocznicy ślubu?

Do Ferdka zadzwoni miłość sprzed lat, w wyniku czego Ferdek będzie szykował się na spotkanie usiłując zatuszować upływ lat. W roli dawnej miłości Ferdka wystąpi gościnnie Krystyna Tkacz. W odcinku pt. rGorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielakr1; rodzinka Kiepskich przeżyje koszmarny remont w kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾, podczas którego dojdzie do poważnej inwigilacji Kiepskich przez ekipę remontową. Natomiast w odcinku rSamotność w siecir1; Kiepscy i ich sąsiedzi będą szykanowani na forach internetowych. Ciekawie będzie też u sąsiada PaĹşdziocha. W kolejnych odcinkach m.in. podejmie się śledztwa w sprawie zdemolowanej ubikacji. Odkryje nowe zaskakujące fakty z życia mieszkańców. Założy także Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej i ogłosi w kamienicy stan wyjątkowy.

Nową serię rŚwiata według Kiepskichr1; (łącznie 13 odcinków, 406-418) Polsat pokaże w wiosennej ramówce. Zobaczymy w nich stałą obsadę, m.in.: Marzenę Kipiel-Sztukę (Halinka) i Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Bartosza Ĺťukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (PaĹşdzioch), Renatę Pałys (PaĹşdziochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk, (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia), Lecha Dyblika (Badura), Bohdana Smolenia (Listonsz), Andrzeja Gałłę (Kozłowski). W 2013 roku rŚwiat według Kiepskichr1; będzie obchodził 14. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po rKlanier1; najdłużej emitowanym polskim serialem.

W grudniu ub r. został nagrodzony statuetką klapsa w plebiscycie rNiegrzecznir1; (w kategorii serial tv). Z kolei z ogłoszonych w ubiegłym tygodniu badań Comedy Central oraz GFK Polonia wynika, że Polacy uważają rŚwiat według Kiepskichr1; za najzabawniejszy spośród seriali i programów komediowych. Ponadto serial mimo wieloletniej obecności na antenie Polsatu, wciąż zyskuje nowych widzów, nie tracąc przy tym dotychczasowych fanów. W 2012 roku rŚwiat według Kiepskichr1; oglądało średnio 2,4 mln widzów, co oznacza wzrost o 8 proc. w stosunku do 2011 roku.
  

Komentarze

 • 470
  #1 filczyk dnia 15-01-2013 20:21
  Zapowiada się ciekawie.
 • 3161
  #2 Marcin19 dnia 16-01-2013 12:12
  I tak niestety zeszmacili ten serial. Po co ta nowoczesna technika...Coraz gorsza gra aktorska być może ze względu słabego scenariuszu.
 • 2550
  #3 doniu dnia 16-01-2013 13:13
  @Marcin19 Nie rozumiem , o co ci chodzi z tym zeszmaceniem się ŚWK , przecież Waldek nie cofnie się w rozwoju umysłowym icon_wink
 • 2152
  #4 przemekp dnia 17-01-2013 19:39
  Bardzo ciekawie zapowiada się ten nowy sezon icon_smile Cieszę się, że ciągle są kręcone nowe odcinki "Świata według Kiepskich" icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.