Co czeka na widzów w II sezonie "Przyjaciółek"?

MN 06/02/2013
Polsat
 Cztery rPrzyjaciółkir1; zdobyły serca milionów widzów, a każdy widz zyskał dawkę poruszających historii doprawionych szczyptą kobiecego humoru. Nowe odcinki serialu to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia. Nowe perypetie rPrzyjaciółekr1; będzie można oglądać już od 28 lutego (czwartek) o 21:00 w Polsacie, czyli godzinę wcześniej niż jesienią.

Wypadek Anki (Magda Stużyńska-Bauer) w finale I sezonu sprawił, że wszyscy wstrzymaliśmy oddech. Jej pobyt w szpitalu i długa rekonwalescencja będą dobrym czasem do przemyślenia wszystkiego co zaszło. Prawda jest jednak wyjątkowo bolesna: mąż ją zdradził, z córką nie układa jej się najlepiej, spowodowała wypadek po pijanemu, no i Inga r11; jej najlepsza przyjaciółka, wbiła nóż prosto w sercer30; Czy Anka weĹşmie w końcu życie za rogi? Czy dojdzie do porozumienia z przyjaciółką? Czy zostawi niewiernego męża, czy wprost przeciwnie - dla dobra dzieci wrócić do domu? Czy podejmie się trudnego leczenia w klubie AA? Jedno jest pewne r11; bez wsparcia przyjaciółek i pewnegor30; męskiego ramienia tego nie dokona. W nową postać Krzysztofa wcieli się Paweł Królikowski.

Inga (Małgorzata Socha) bardzo przeżyje, że przyjaciółki oskarżyły ją o romans z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Nie ustanie jednak w próbach przekonania ich o swojej niewinności. Na domiar złego przedszkola, które prowadziła Inga już nie ma, więc dziewczyna rozpoczęła poszukiwania pracy. Z powodu nieciekawej sytuacji na rynku postanawia zostać opiekunką do dzieci. Już wkrótce okaże się, że będzie miała do wychowania nie tylko półrocznego Dawidka, ale także i jego ojca o wyjątkowo swobodnym podejściu do życia i świata. Nowi pracodawcy - Edyta (Aleksandra Popławska) i Janusz (Mariusz Drężek) niejednokrotnie dadzą się Indze we znaki. W sprawach uczuciowych Gruszewska z pewnością nie będzie narzekała na nudę. Już niedługo o serce Ingi zawalczą Rafał (Michał Rolnicki) i Piotr (Mariusz Zaniewski). Kogo wybierze Inga? I czym będzie kierowała się przy życiowym wyborze - rozsądkiem czy namiętnością?

W nowym sezonie będziemy trzymać kciuki za ślub i dziecko Patrycji (Joanna Liszowska). Kobieta przy wsparciu Michała (Marcin Rogacewicz) podejmuje się żmudnego leczenia niepłodności metodą in vitro. Związek Patrycji i Michała zostanie wystawiony na poważną próbę r11; niejednokrotnie buzujące hormony Patrycji przyczynią się do napięć między narzeczonymi. Czy uda im się pokonać wszelkie przeciwności? Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w cieniu planów młodej pary stanier30; Elżbieta (Elżbieta Jarosik). Nie wyobraża sobie jedynego syna u boku temperamentnej Patrycjir30; Uknuje intrygę, w której główną rolę odegra sympatyczna i urokliwa Sylwia (Dominika Kojro) r11; pracownica rejestracji w nowo otwartym salonie masażu Michała.

W końcu będziemy czekać na perypetie mistrzyni ciętych ripost, właścicielki przeraĹşliwie wąskich spódnic i królowej korpo-świata - Zuzy (Anita Sokołowska). Tej wiosny będziemy żyć jej ognistym romansem z nowym pracownikiem banku. Zuza będzie twardo obstawać przy postanowieniu, że musi zakończyć związek z Wojtkiem (Lesław Ĺťurek). Zda sobie sprawę, że uczucie, jakim darzy informatyka, tor30; miłość. Ponieważ nie potrafi poradzić sobie racjonalnie z tym odkryciem, skutecznie spławia Wojtka. Aby zapomnieć o rgłupotachr1;, ucieka - jak zwykle - w pracę. Gdy to jednak nie da poczucia ulgi, Zuza znajdzie inny sposób na poradzenie sobie z plątaniną uczuć. Bo nic tak nie działa na zbolałe serce jakr30; nowy mężczyzna. W tej roli zobaczymy Mikołaja Krawczyka.


Anita Sokołowska
foto: Polsat


W obsadzie II serii rPrzyjaciółekr1; znaleĹşli się także: Adam Krawczyk, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Galica, Marcin Korcz, Natalia Klimas, Nicole Bogdanowicz, Jan Monczka, Maciej Brzoska, Jakub Świderski oraz Gabriela Oberbek.

Zdjęcia do II transzy rPrzyjaciółekr1; rozpoczęły się z 7 grudnia 2012 roku i potrwają do początku kwietnia 2013 roku. Scenariusz do 13 najnowszych odcinków napisała Beata Pasek. Serial reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka.


Komentarze

  • 2176
    #1 donia31 dnia 06-02-2013 18:55
    Mikołaj Krawczyk - NO WAY

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.