' /> ' /> '>

Wiosna 2013 w Polsacie

MN 07/02/2013
Polsat
 Tej wiosny, wzorem ubiegłego sezonu, na antenie Telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show: trzecia edycja rTylko taniec. Got to dancer1; oraz piąta edycja rTylko muzyka. Must be the musicr1;. Poza tym stacja przygotowała m.in. nowy serial paradokumentalny pt. rZdradyr1;.

Trzecia edycja tanecznego show rTylko taniec. Got to dancer1; zaskoczy wszystkich. Nietuzinkowi uczestnicy, pasjonaci stylów tanecznych, o których wielu z nas nigdy dotąd nie słyszało znów zawładną sceną. Oceniać ich będzie jury w zmienionym składzie: Joanna Liszowska, Alan Andersz, Michał Malitowski oraz ceniona choreograf, tancerka i guru hip hopu - Anna rYouyar1; Jujka. To nie koniec niespodzianek - wspólnie z Maćkiem Dowborem taneczne show poprowadzi zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy rSr1; w tańcach latynoamerykańskich i standardowych r11; Anna Głogowska. Emisja premierowego odcinka trzeciej serii rTylko taniec. Got to dancer1; już 1 marca o godz. 20.00.

Sukces rTylko muzyka. Must be the musicr1;, budują kolejni zwycięzcy, którzy bez kompleksów wchodzą na polską scenę muzyczną. Płyty i przeboje Eneja, LemON, Maćka Czaczyka dominują na listach przebojów największych rozgłośni radiowych. Do dziś uczestnicy a nie tylko finaliści rTylko muzyka. Must be the musicr1; po występie w programie wydali sześć płyt, a kilka piosenek królowało na listach przebojów rozgłośni radiowych. Wiosną zobaczymy V odsłonę najpopularniejszego polskiego talent show. W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut. Emisja premierowego odcinka rTylko muzyka. Must be the musicr1; już 24 lutego o godzinie 20.00.

rNa krawędzir1; to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Kobieta, która rozlicza się ze swoją przeszłością i sama wymierza sprawiedliwość. Gdyby zemsta nosiła imię, nazywałaby się Marta Sajno. Sajno wypowiedziała wojnę swoim dawnym katom, a w sukurs przychodzi jej policja działająca nie zawsze w zgodzie z literą prawa. rNa krawędzir1; to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili. Nie jest już zastraszoną i bezbronną dziewczyną i nie boi się prawdy. Chce sama wymierzyć sprawiedliwość. Po kolei odnajduje swoich dawnych prześladowców by odebrać im to, co kochają najbardziej: władzę, pieniądze i prestiż. Czy jednak odważy się wystąpić przeciwko wpływowym i bezwzględnym ludziom z pierwszych stron gazet? Na czyje zlecenie działali, kto ich przekupił, dlaczego sprawę umorzono, komu mógł zaszkodzić wyrok i wreszcie kto był sprawcą? Marta nie wie, dokąd zaprowadzi ją prywatne śledztwo. Jednak im bardziej zbliża się do rozwiązania zagadki, tym mocniej zagęszcza się wokół niej sieć intryg. Od czasu tamtego wstrząsającego wydarzenie minęło prawie dwadzieścia lat i zmieniło się bardzo wiele. Nie zmienili się jednak ludzie oraz metody ich działania. Determinacja i chęć zemsty sprawi, że Marta sama znajdzie się na krawędzi, co będzie poza nią? W serialu obok Urszuli Grabowskiej i Marka Bukowskiego występuje plejada wspaniałych aktorów, a wśród nich: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz Damięcki, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jacek Kopczyński, Robert Koszucki, Jakub Wieczorek. W nieco mniejszych rolach zobaczymy znakomite aktorki: Joannę Kulig, Olgę BołądĹş, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką, Beatę Kawkę i Emilię Krakowską. Reżyserem rNa krawędzir1; jest Maciej Dutkiewicz, który jest jednocześnie współautorem scenariusza, napisanego w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia. Pierwszy odcinek serialu 28 lutego o 22.00.

rPrzyjaciółkir1; to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia r11; bo życie rPrzyjaciółekr1;, tak jak nasze, miewa słodko-gorzki smak. Tej wiosny będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, będziemy trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach i dopingować Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta. W obsadzie II serii rPrzyjaciółekr1; znaleĹşli się także Adam Krawczyk, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Galica, Marcin Korcz, Natalia Klimas, Nicole Bogdanowicz, Jan Monczka, Maciej Brzoska, Jakub Świderski oraz Gabriela Oberbek. rPrzyjaciółkir1; produkuje Akson Studio. Reżyserem i operatorem jest Grzegorz Kuczeriszka, a scenariusz napisała Beata Pasek (rNianiar1;, rHela w opałachr1;). Pierwszy odcinek nowej serii serialu 28 lutego o 21.00.

Młodzieńcza miłość Ferdka, Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej a przede wszystkim huczne obchody 40-lecia małżeństwa Halinki i Ferdynanda r11; to tylko malutka porcja tego, co czeka widzów w nowym sezonie rŚwiata według Kiepskichr1;. Rubinowe gody Halinki (Marzeny Kipiel-Sztuki) i Ferdynanda (Andrzej Grabowski) to dla rodziny i sąsiadów doskonała okazja do hucznych obchodów i świętowania. Jednak dla obojga Kiepskich to moment podsumowania i wielu gorzkich refleksji, które popchną małżonków do decyzji or30; rozstaniu. Nie bez wpływu na tę sytuację będzie młodzieńcza miłość Ferdka (w tej roli Krystyna Tkacz), przed spotkaniem, z którą Kiepski będzie się chciał jak najlepiej przygotować, próbując zatuszować upływ czasu i nadmiar piwa. Co z tego wyniknie? Czy Ferdek porzuci domowy dres i przydeptane kapcie? Emocji dostarczą też sąsiedzi. PaĹşdzioch (Ryszard Kotys) podejmie się śledztwa w sprawie zdemolowanej ubikacji i wraz z żoną Heleną (Renata Pałys) założy Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej i tym samym ogłosi w kamienicy stan wyjątkowy. W nowym sezonie zobaczymy Bartosza Ĺťukowskiego (Walduś), Ryszarda Kotysa (PaĹşdzioch), Renatę Pałys (PaĹşdziochową), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Jolasia) i Lecha Dyblika (Badurę), Bohdana Smolenia (Listonosz). Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki rŚwiata według Kiepskichr1; będzie można zobaczyć od 6 marca w każdą środę o godz. 20.00.

Wydawałoby się, że po niebezpiecznych przeżyciach dla Marysi z serialu rPierwsza miłośćr1; wreszcie nastanie czas spokoju. Czy aby na pewno? Po dwóch hucznych ślubach w ubiegłym sezonie, pora na kolejny r11; tym razem Sabiny i Igora. Czy Sabina wie na co się decyduje? Aneta, nie chcąc narażać bliskich na konsekwencje jej związków ze światkiem przestępczym postanowi opuścić ukochanego. Czy Ĺťukowskiemu uda się ją zatrzymać? Co robi kobieta, gdy cały jej świat raz to wali się na głowę, raz wywraca się do góry nogami niczym w kole fortuny? Zmienia image, bo nic tak nie dodaje kobiecie odwagi jak nowa, świetna fryzura i pomysł na życie. Marysia (Aneta Zając) postanawia podjąć nowe wyzwanie zawodowe i zostaje managerem Barbariana. Czy Hubert zaakceptuje jej decyzję? Sabina (Ula Dębska) i Igor (Rafał Mohr) r11; autorzy najbardziej chyba burzliwego i toksycznego związku postanowią go zalegalizować. Mimo dezaprobaty znajomych i przyjaciół Sabina będzie trwać przy swoim postanowieniu. Czy dziewczyna zdaje sobie sprawę z kim się związała? Co na to jej rodzice? Czy zakochana w Grzegorzu (Jan Jankowski) matka Sabiny (Grażyna Wolszczak) i wypuszczony z więzienia ojciec (Karol Strassburger) znajdą czas by poważnie porozmawiać z córką? Doktora Ĺťukowskiego (Paweł Tomaszewski) znów spotka miłosny zawód. Po porwaniu Marysi, Aneta (Maria Pakulnis) postanowi wyjechać i swoją obecnością i koneksjami ze światem przestępczym nie narażać więcej rodziny i przyjaciół na niebezpieczeństwo. Czy Marek pozwoli jej odejść? W serialu zobaczymy m.in. Łukasza Płoszajskiego, Aleksandrę Zienkiewicz, Annę Ilczuk, Pawła Okońskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Mateusza Banasiuka, Dominikę Kojro, Katarzynę Ankudowicz i Pawła Mazurka. Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00.

rZdradyr1; to serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw wraz ze sztabem specjalistów i przy użyciu nowoczesnych technik operacyjnych. Po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zainteresowani decydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją "drugą połowę" na gorącym uczynku. Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji. Producentem serialu jest firma Tako Media. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji Polsat jak: rŚwiat według Kiepskichr1;, rFala zbrodnir1;, czy seriale paradokumentalne r11; rPamiętniki z wakacjir1;, rDlaczego ja?r1;, rTrudne sprawyr1;. Serial rZdradyr1; będzie można oglądać w każdy czwartek, o godzinie 20.00.

Dla tych, którzy nade wszystko cenią realizm, Polsat przygotował też nowe odcinki seriali: rTrudne sprawyr1;, rDlaczego ja?r1; i rMalanowski i partnerzyr1; oraz rPamiętniki z wakacjir1;. Producentem seriali rDlaczego ja?r1;, rPamiętniki z wakacjir1; oraz rTrudne sprawyr1; jest firma Tako Media, zaś rMalanowskiego i partnerówr1; r11; Constantin Entertainment. Premierowe odcinki rDlaczego ja?r1; będzie można zobaczyć już od 11 lutego o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku, podobnie jak rTrudne sprawyr1; - godz. 14.45, a od 25 lutego o 16.30 powitamy kolejny sezon serialu rMalanowski i partnerzyr1;. Premierowe odcinki kultowych już rPamiętników z wakacjir1; powrócą na antenę 2 marca o godz. 17.45 i emitowane będą w soboty i niedziele.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. rAvatarr1;, rNoc w muzeum 2r1;, rTurystar1;, Epoka lodowcowa 3r1;, rSocial Networkr1;, rX-Men Geneza: Wolveriner1;, rSaltr1;, rSzalone sercer1;, rBurleskar1;.

Ponadto, Polsat zaprasza na rInterwencjęr1; od poniedziałku do piątku o godz. 16.15, rWydarzeniar1; w dni powszednie o 15.50 i codziennie o 18.50 oraz rPaństwo w państwier1; w niedziele o 19.30.

Sporty walki zdominują nadchodzącą wiosnę w Telewizji Polsat. Zobaczymy kilka elektryzujących gal bokserskich, galę KSW, oraz trzecią odsłonę MMA Attack, w której zawodnicy będą bili się w klatkach. Już 16 marca podczas 22 gali KSW zobaczymy dwie walki wieczoru. W pierwszej z nich wystąpi Paweł Nastula, mistrz olimpijski w judo z Atlanty, w drugiej znany już z ringów KSW - Jan Błachowicz najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Europie. Poza tym zobaczymy m.in.: uczestnika elitarnych zawodów ADCC - Karola Bedorfa, jednego z najlepszych zawodników MMA w polskiej wadze ciężkiej oraz Czeczena Anzora Azhieva, dla którego będzie to trzeci pojedynek w federacji KSW. W marcu i kwietniu zobaczymy gale bokserskie z udziałem dwóch wschodzących gwiazd polskiego boksu. Jednego z najlepszych na świecie bokserów w kategorii cruiser Pawła Kołodzieja, oraz nadziei polskiej wagi ciężkiej Artura Szpilki. Natomiast 27 kwietnia widzowie zobaczą klasyczne walki MMA w klatkach. Podczas gali MMA Attack 3 w walkach wieczoru swoje pojedynki stoczą: Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu, Damian Grabowski - wicemistrz świata i mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu, oraz karateka i kickboxer Tomasz Drwal walczący w wadze średniej i półciężkiej.
   

Komentarze

 • 1831
  #1 Staszek dnia 07-02-2013 15:22
  Filmy zapowiadają się najmocniej od lat. Avatar będzie niesamowitym hitem. Ale najdziwniejsze jest to, że ani słowa o F1. Czyżby była już tylko na sportowych kanałach?
 • 731
  #2 WojtekCP dnia 07-02-2013 15:57
  Aż 3 filmy znane i popularne widzę na wiosnę czyli Avatar, Noc w muzeum2 i Epoka Lodowcowa 3. Brawo 1pol. No i nowe odcinki znanych seriali paradokumentalnych tworzone przez Tako Media. To jest to. icon_green
 • 1165
  #3 frk001 dnia 07-02-2013 16:15
  Hmm, na oko dwa razy mniej programów własnych niż przygotował TVN. Bieda wybitna.
 • 1831
  #4 Staszek dnia 07-02-2013 16:21
  frk001
  programów własnych mniej, ale za to dużo filmów. TVN zaprasza między innymi na powtórki Transformersów i Zmierzchu. Robią duzo własnych programów to i im brakuje na nowe filmy.
 • 1349
  #5 DamianCP dnia 07-02-2013 18:19
  Ja najbardziej czekam na nowe odcinki Seriali Paradokumentalnych, Malanowskiego, Przyjaciółki i Świata według Kiepskich
 • 1581
  #6 Dawid93 dnia 07-02-2013 20:03
  zapowiada się ciekawie icon_green nie mam żadnych zastrzeżeń co do oferty icon_green brawo 1pol
 • 2152
  #7 przemekp dnia 11-02-2013 22:24
  Wiosna w Polsacie naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie icon_smile Będzie co oglądać icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.