Gąsowski poprowadzi nowe "Kalambury", Czubaszek, Cyrwus uczestnikami

MN 16/02/2013
Polsat
 Polsat w opisie prasowym programu potwierdził, że nową odsłonę rKalamburówr1;, czyli rKalambury z gwiazdamir1;, poprowadzi Piotr Gąsowski. Stacja podała też, że uczestnikami programu będą, m.in.: Maria Czubaszek, Michał Koterski, Tomasz Jacyków, Piotr Cyrwus i Grażyna Wolszczak. Na zwycięską drużynę czekają dyplomy autorstwa Henryka Sawki.

W każdym wydaniu zobaczymy 8 gwiazd, które losowo zostaną podzielone na dwie drużyny. W pierwszej rundzie każdy z uczestników pokazuje lub rysuje wylosowane zadanie. Z kolei w drugiej rundzie to kapitanowie drużyn pokazują rzeczowniki (każdy po 13). Mają na to po 2 minuty. Jeśli gra zakończy się remisem, prowadzący zarządza dogrywkę. Gospodarz programu pokazuje hasło, które pierwszej drużynie zadała druga drużyna i odwrotnie. Zwycięzcą zostaje wtedy zespół, który szybciej odgadnie. Poza dyplomami Henryka Sawki, zwycięzcy otrzymają również tytuły rGwiazd Kalamburówr1;.

Polsat reaktywuje rKalamburyr1; i przesuwa rStudio weekendr1; na 14:45

rKalambury z gwiazdamir1;, nowa odsłona emitowanego w latach dziewięćdziesiątych programu rKalamburyr1;: od 2 marca w soboty o 09:45 w Polsacie.


rKalamburyr1; w latach dziewięćdziesiątych


Komentarze

  • 3502
    #1 rafixxx dnia 17-02-2013 13:29
    To jeszcze pora na " IdĹş na całość " z Chajzerem i orginalnym zonkiem :-) dawno temu oglądalność tego programu to 8-9 mln :-) może warto zobaczyć i się przekonać ,emisja mogłaby odbywać się w soboty o 19.30 icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.