Już od 6 marca nowy sezon "Świata według Kiepskich"

KO 19/02/2013
Polsat
 Nowy sezon rŚwiata według Kiepskichr1; rozpocznie się od stanu wyjątkowego w kamienicy przy Ćwiartki 3/4, który ogłosi PaĹşdzioch (Ryszard Kotys). Z jakiego powodu r11; będzie można dowiedzieć się już 6 marca, kiedy Polsat pokaże pierwszy odcinek nowej serii rŚwiata według Kiepskichr1; pod tytułem rStan wyjątkowyr1;.

Kolejny, rSamotność w siecir1; (13 marca) będzie równie ciekawy. Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) w promocji za złotówkę kupi laptopa i aktywnie zacznie zabierać głos w mediach społecznościowych. Wciągnie też w wirtualne życie resztę rodziny, a zwłaszcza Jolasię (Anna Ilczuk). W odcinku rKanaliar1; (20 marca) gościnnie wystąpią: Bohdan Smoleń jako listonosz, Andrzej Gałła w roli Kozłowskiego, Zofia Czerwińska jako Malinowska oraz Jerzy Cnota jako emeryt i Elżbieta Jodłowska jako emerytka. Wówczas w kamienicy przy Ćwiartki 3/4 rozejdzie się wieść, że u PaĹşdziochów będzie gościł święty obraz wędrujący. W ostatnią środę marca kamienica, w której mieszkają bohaterowie będzie remontowana. W tym odcinku pod tytułem rGorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielakr1; gościnnie wystąpią: Krzysztof Dracz, Jerzy Mularczyk, Marek Pyś. Z kolei w odcinku zaplanowanym na pierwszą środę kwietnia w mieszkaniu Kiepskich zaczną ginąć różne przedmioty. Gościnnie w roli doktora Wścieklika wystąpi Piotr Gąsowski.

W 2013 roku rŚwiat według Kiepskichr1; obchodzi 14. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po rKlanier1; najdłużej emitowanym polskim serialem. W grudniu ubr. został nagrodzony statuetką klapsa w plebiscycie rNiegrzecznir1; (w kategorii serial tv). Z kolei z ogłoszonych w styczniu badań Comedy Central oraz GFK Polonia wynika, że Polacy uważają rŚwiat według Kiepskichr1; za najzabawniejszy spośród seriali i programów komediowych. Ponadto serial mimo wieloletniej obecności na antenie Polsatu, wciąż zyskuje nowych widzów, nie tracąc przy tym dotychczasowych fanów. W 2012 roku rŚwiat według Kiepskichr1; oglądało średnio 2,4 mln widzów, co oznacza wzrost o 8 proc. w stosunku do 2011 roku.

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" od 6 marca, w każdą środę o 20:00 w Polsacie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.