"Kalambury z gwiazdami" już od najbliższej soboty w Polsacie

KO 27/02/2013
Polsat
 Rywalizacja w gwiazdorskiej obsadzie, w której inwencja, pomysłowość i refleks będą szły w parze z dobrą zabawą. rKalambury z gwiazdamir1; nowy program Telewizji Polsat poprowadzi Piotr Gąsowski. Premierowy odcinek w sobotę 2 marca o 9.45.

rKalambury z gwiazdamir1; to program oparty na jednej z najpopularniejszych na świecie gier towarzyskich, tym razem realizowany w nowoczesnej scenografii i z nowymi zasadami rozgrywki. W teleturnieju udział wezmą dwie 4 osobowe drużyny, złożone z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina, telewizji i sportu których zadaniem będzie odgadywanie haseł. Prezentujący będą losować sposób ich zobrazowania, mając do wyboru pokazywanie bądĹş rysowanie.


Piotr Gąsowski
foto: Polsat


Program prowadzi prawdziwy mistrz kalamburów aktor Piotr Gąsowski. W pierwszych odcinkach programu zobaczymy m.in. Marię Czubaszek, Grażynę Wolszczak, Hannę Śleszyńską, Olę Szwed, Tomasza Jacykowa, Roberta Rozmusa, Katarzynę Skrzynecką, Piotra Cyrwusa, Paulinę Sykut, Antoniego Królikowskiego, Michała Koterskiego.

Zwycięska drużyna, oprócz satysfakcji i tytułu rGwiazdy kalamburówr1; otrzymuje specjalnie narysowany dyplom autorstwa wybitnego satyryka i rysownika Henryka Sawki.


Komentarze

  • 1349
    #1 DamianCP dnia 28-02-2013 11:23
    trzeba nastawić budzik icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.