"Dzieciaki-zwierzaki" w Polsat Jim Jam

KO 13/03/2013
Polsat JimJam
 rDzieciaki-zwierzakir1; to niezwykła podróż po świecie zwierząt adresowana do najmłodszych widzów. Polsat JimJam zaprosi wszystkie dzieci do cudownej przygody, jaką może być odkrywanie cudów natury. Dzięki przepięknym zdjęciom z archiwum BBC oraz przewodnikom, którymi będą małe zwierzątka i ich rodzice, maluchy będą się uczyć otaczającego je świata, a przy tym świetnie bawić.

Poprzez temat życia dzikich zwierząt program przybliża naukę przydatnych w życiu umiejętności oraz znaczenie i rolę rodziny.

rDzieciaki-zwierzakir1; to kontynuacja popularnego serialu przyrodniczego rW rodzinie zwierzątekr1;. Tym razem dzieci wypłyną na głębokie wody wraz z uchatkami i konikami morskimi, a także oderwą się od ziemi wraz z motylami, pelikanami i rybitwami. Podczas tych wypraw dzieci zauważą podobieństwo między uchatkami i ludĹşmi, gdyż zwierzęta te podobnie jak my, odżywiają się początkowo mlekiem swojej mamy. Zaskoczeniem natomiast będzie z pewnością dla maluchów opowieść małego konika morskiego - zwierzęta te wydają bowiem na świat ich tatusiowie. Nie mniej ciekawe będzie podziwianie motyla, który zanim przemieni się w pięknie ubarwionego owada, musi wydostać się ze swojego kokonu. Mali widzowie będą też świadkami wykluwania się pelikanów, jak również pory karmienia rybitw, uwielbiających pałaszować ryby.

Dzięki serii rDzieciaki-zwierzakir1; szkraby zwiedzą także stały ląd, gdzie towarzyszyć im będą misie koala, dzikie Ĺşrebięta oraz słoniątka, gazele, a nawet mrówki. Ciekawski koala będzie wypatrywał innych zwierząt w okolicy i napotka sympatycznego Wombata, a dziki Ĺşrebak z Australii dowie się czym różni się od konia żyjącego na farmie. Słonik opowie jak to lubi się taplać w wodzie i błocie, gazela o tym, że jej tata bierze udział w wielu walkach o terytorium, a mrówka o życiu w mrowisku.

Na serial przyrodniczy rDzieciaki-zwierzakir1; Polsat JimJam zaprasza już od 2 kwietnia 2013 codziennie o godz. 9.45.

Spis odcinków i daty emisji premierowych:

Gazela - 2 kwietnia
Uchatka - 3 kwietnia
Dzikie konie - 4 kwietnia
Motyle - 5 kwietnia
Pelikan - 6 kwietnia
Słoń - 7 kwietnia

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.