"Ekipa na swoim" od 30 kwietnia w Polsacie

MN 19/03/2013
Polsat
 Wiadomo już, w jaki dzień tygodnia i o której godzinie będzie emitowany nowy program Polsatu pt. rEkipa na swoimr1;. Jak wynika z ramówki stacji, reality show będzie można oglądać we wtorki około 22:00. Pierwszy godzinny odcinek zostanie pokazany 30 kwietnia. Program będzie składał się z dziewięciu odcinków, w tym ośmiu nagranych wcześniej i jednego finałowego na żywo.

W rEkipie na swoimr1; drużyny z trzech polskich miast (Kielce, Częstochowa i Toruń) powalczą o prowadzenie piwiarni. Fundatorem nagrody głównej jest Grupa Ĺťywiec. Najlepsza ekipa będzie mogła czuć się rna swoimr1; i dostanie możliwość poprowadzenia lokalu przez 5 lat. W jury programu znajdą się: były piłkarz Radosław Majdan, psycholog Maria Rotkiel i Tomasz Cygiert, który prowadzi w Gdyni Piwiarnię Warecką. Gospodynią programu będzie Aleksandra Szwed, a produkuje go firma Rochstar. Koordynacją projektu zajmuje się Polsat Media. Do 31 marca na antenach kanałów Polsat, Polsat Play i Polsat Sport można oglądać spoty zachęcające do wzięcia udziału w castingu do programu.

Więcej informacji o castingu


Logo programu rEkipa na swoimr1;
 

Komentarze

  • 1175
    #1 lukasz20 dnia 19-03-2013 17:10
    A ja myślałem że zastąpi MBTM w niedzielę o 20 albo czwartkowe seriale wieczorem a tu wtorek o 22. Często filmy kończą się póĹşniej niż 22 więc program też będzie póĹşniej.
  • 1
    #2 MN dnia 19-03-2013 17:16
    Ale akurat w przypadku tego programu nie do końca chodzi o oglądalność icon_wink.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.