Ĺťużlowa elita znów w Polsacie Sport

przemekp 27/03/2013
Kanały Polsat Sport
 Najstarsza i najbardziej elitarna żużlowa liga świata wraca do Polsatu. Już dzisiaj rozgrywki wznawia elita speedwaya, która zagości na sportowych antenach Polsatu. Jak co roku na Wyspach będziemy mogli oglądać, jak jeżdżą Polacy. W tym roku w Elite League wystąpi ich aż dwunastu. Portal Polsatsport.pl przybliżył ich rolę w tych rozgrywkach.

W silnym zespole Poole Pirates, u boku fantastycznych Australijczyków r11; Darcy Warda i mistrza świata Chrisa Holdera, pojedzie trzech biało-czerwonych. Oprócz indywidualnego młodzieżowego mistrza świata r11; Macieja Janowskiego, w barwach rPiratówr1; wystąpią Robert Miśkowiak i Dawid Stachyra.

Prawdziwa polska kolonia pojedzie w ekipie z Coventry. O punkty dla rPszczółr1; powalczą: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak i Michał Szczepaniak. Naszych rodaków zobaczymy także w Belle Vue Aces (Artur Mroczka), The Lakeside Hammers (Piotr Świderski), Peterborough Panthers (Norbert Kościuch), Swindon Robins (Kacper Gomólski) oraz Wolverhampton Wolves (Adam Skórnicki).

Najbliższe transmisje z żużlowej ligi angielskiej na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport HD:
Środa, 27 marca
20:30 Mecz: Birmingham Brummies - Coventry Bees
Wtorek, 2 kwietnia
20:30 Mecz: Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces
Poniedziałek, 8 kwietnia
20:30 Mecz: Swindon Robins - Peterborough Panthers


Komentarze

  • 803
    #1 mefist1 dnia 27-03-2013 18:14
    Mało "pocieszająca" liga,po przegranym przetargu na polską ekstraklasęicon_exclaimicon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.