"Strażnicy miasta" - nowy serial w Polsat JimJam

MN 11/04/2013
Polsat JimJam
 Polsat JimJam zaprasza małych widzów na zupełnie nowy, nieemitowany dotąd w Polsce, serial animowany w 3D. Już 1 maja dzieci poznają bohaterskich rStrażników miastar1;, w serialu, który łączy edukację z zabawą. Fascynujący, kolorowy świat pojazdów ratunkowych przekazuje dzieciom takie wartości jak przyjaĹşń, bezinteresowna pomoc, rozwiązywanie problemów czy odwaga.

Bajka spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, bo mimo, iż jego bohaterami są pojazdy, to znaczną ich część stanowią postacie żeńskie. Głównymi bohaterami nowego serialu Polsat JimJam są radiowóz policyjny Paulie oraz wóz strażacki Fiona, które pomagają mieszkańcom małego miasteczka w ich codziennych problemach. Bohaterskie pojazdy odnajdują złodziei, gaszą pożary i rozwiązują zagadkowe sprawy, dziejące się w ich okolicy. W ekscytujących przygodach Oficerowi Paulie i Strażakowi Fionie towarzyszyć będą m.in.: różowy skuter o imieniu Ślicznotka Wheelie, przyjazny samolot Odlotowa Cindy, wystrzałowy samochód Szybki Harry, zawsze gotowy do akcji alarm Alice Tubalska i najbardziej pechowy na świecie ptak, Rufus Kłopotek. Bohaterowie rStrażników miastar1; zapraszają do krainy, w której każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia.

Wszystkich rodziców ucieszy z pewnością fakt, że proponowana przez Polsat JimJam bajka zawiera cały szereg ważnych w życiu człowieka wartości, takich jak np. przyjaĹşń, czy pomoc drugiej osobie będącej w potrzebie. Bajka uczy dzieci, jak w prosty sposób można dokonywać bohaterskich czynów na co dzień. Elementy edukacyjne serialu pojawiają się w pozytywnych przekazach zawartych w fascynujących opowieściach oraz w prostych i ciepłych dialogach bohaterów.


rStrażnicy miastar1;
foto: Polsat JimJam


rStrażnicy miastar1; to idealna propozycja dla maluchów w wieku od 3 do 7 lat, dzięki której rozwiną w sobie empatię i zaradność, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Serial daje rodzicom pewność, że ich pociechy spędzą czas w bezpieczny i wartościowy sposób.

Tytuł oryginalny: rHeroes of the cityr1;
Kraj i rok produkcja: Szwecja, 2011-2012
Liczba odcinków: 26 x 14 min
Emisja: poniedziałek r11; piątek: 09.00, 12.50, 18.05; sobota i niedziela: 09.00, 12.50 i 21.25

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.