"Duval i Moretti" od poniedziałku w Polsacie

MN 14/04/2013
Polsat
 15 kwietnia Polsat rozpocznie emisję serialu rDuval i Morettir1;. Jest to francuska wersja amerykańskiego przeboju rStarsky i Hutchr1;. Akcja tego serialu sensacyjnego, który doskonale łączy w sobie humor i akcję, rozgrywa się współcześnie w Paryżu. Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 12:00.

Duval (Emmanuel Patron) i Moretti (Alexandre Brasseur) to dwaj policjanci, którzy wydają się nierozłączni. Dwaj przyjaciele trzymają się razem na dobre i złe. Rozpiera ich energia, więc nie ma też dla nich zagadki kryminalnej, której nie rozwiązaliby, robiąc przy okazji sporo zamieszaniar30; Lista ich zawodowych umiejętności jest długa, a determinacja w działaniu r11; imponująca. A mimo to oni też miewają kłopoty. Obaj narażają swoje życie w walce ze światem przestępczym Paryża, a przy tym niezmiennie są tacy czarujący, zabawni, uroczy.


rDuval i Morettir1;
foto: Polsat/Sony Pictures Television Inc.


Ich przyjaĹşń może wystawić na próbę tylko rywalizacja o serce pięknej kobiety. Ale to Moretti ciągle szuka tej jedynej, a wszystkie zakochują się wr30; Duvalu. On tymczasem wścieka się, gdy widzi byłą żonę z innym mężczyzną. A gdy wreszcie Moretti poznaje dziewczynę swoich marzeń, okazuje się, że jest onar30; córką najbardziej niebezpiecznego gangstera w mieście, przeciw któremu aktualnie obaj z partnerem prowadzą śledztwo. Prawie żadna kobieta nie może im się oprzeć. Oczywiście, z wyjątkiem Palomy. Ich szefowa r11; komisarz Paloma Ruiz (Rebecca Hampton, rThe Book of Maryr1;) jest stanowcza na służbie, bo przecież sprawuje nadzór nad pracą całej drużyny policjantów. Wymaga wyników i zwłaszcza nie lubi, gdy ktoś coś przed nią ukrywar30; Ale Paloma jest młodą, atrakcyjną kobietą, bywa też sympatyczna i wyrozumiała, więc obaj ją ubóstwiają.

Natomiast nieustannie na granicy prawa działa CĂŠsar (Magloire Delcros-Varaud, rIznogoudr1;) r11; zaprzyjaĹşniony z dwójką tytułowych bohaterów, właściciel paryskiego baru, który z racji swojej przeszłości kryminalnej oraz (teraĹşniejszych) podejrzanych interesów ma rozległe kontakty i najświeższe informacje z przestępczego półświatka. Duval i Moretti traktują go jak swojego najlepszego informatora.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.